Přejít na obsah

oranžová zkáza


TomasB

Doporučené příspěvky

K volbam asi tolik , ac sem citil povinost k nim jit vysral sem se na ne, podle me neni mom. nikdo schopny koho umistit ke kormidlu. Osobne " miluju "strannu zelenych, tak zbytecnou stranu jsem uz dlouho nevidel a dal bych jim hlas jedine za vystupovani pana Bursika a pani Jacques. Na Bursikovi je totiz perfektne poznat na kazde tiskovce jestli mu Jacques vecer dala nebo ne, naposled jak zdusil dopravce, to bylo uplne zrejme :)))))

Jinak ke Creckove oblibene Praze, ja si myslim ze Praha je moznost pro kazdeho aspon trosku schopneho cloveka jak zkusit stesti. Ja sem puvodem ze severni moravy a vzdycky tam budu doma, ale uz v 18 kdyz sem se rozhodoval kam na VS tak proste doma nic nebylo co by me uspokojilo :)Jo prvni dva tri roky sem pepiky nesnasel, ale pak proste mi jejich styl zivota prisel mnohem normalnejsi nez styl zivota u nas doma. Pro me je Praha misto kde muzu v povoho pracovat na sobe, a domov je misto relaxu jelikoz ta priroda uz v prazské kotline skoro neni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď trošku odbočím.

Nepřijde vám, že žijeme v kocourkově? Teď jsem slyšel, že autorské poplatky chtějí od hospodských vybírat i zvukaři a dostali již souhlas od ministerstva. Ty voe zachvilku budou musit platit autorské poplatky i uklízečce co po natáčení vytřela studio. :help: A to už se za písničku platí několikrát. Platí rádio, hospoda 2x.

Nedávno jsem se dozvěděl zase to, že česká televize by chtěla vybírat poplatky za každý počítač v domácnosti protože přes net se jde dívat.

Tak to snad neprojde, i když kdo ví.

Pak jsem si vybíral flasku a zjistil jsem, že při koupi platím zase nějaký zasraný autorský poplatek a že je to celkem drsná suma. Přitom flashka je prázdná.

Třeba na této flahsce to dělá http://www.alza.cz/falshdisk-corsair-flash...32gb-d83906.htm nehorázných 384,00 Kč :doh

Kde to žijeme :feve: Co to sakra je :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je ze vsim, ja vzivote nepochopim i kdyz je to mala suma, proc mam platit poplatek za telku a CT je pak rozda hercum v nehoraznych castkach,tohle mi dost pripomina praktiky mafie :D

ale je fakt ze platit poplatky za CD,DVD a flash disky to uz je mazec :D a podat navrh ze se bude platit za PC ...... no coment

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela fajn debata :) 5 lidi proti komunistum (kdyz pocitam jilkovou 6) a jeden komanc co neumi ani poradne mluvit a kdyz uz chce neco rict tak ho jilkova okrikne at je zticha :D docela jsem tu debatu ani nepochopil o co v ni jde , prekrikovani jeden druheho,horsi nez decka ve skole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nevybereš si, to ano, ale "kvalit" Ratha nedosahuje nikdo ani zdaleka, Topolánek s Paroubkem mu arogancí, chováním a vším sahají sotva do pasu. Ten chlap je neskutečnej idiot a demagog, měl jsem tu smůlu, že jsem ho zažil i na živo takže vím o čem mluvím a to co předvádí v televizi ještě není vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

já doufám, že tu novou pravicovou stranu založí a podaří se zvrátit cestu do pekel. Osobně budu volit klidně čerta, jen aby Bradavice ostrouhala. Nakonec to vypadá, že ještě můžeme být rádi za Klause, který za tou novou stranou zřejmě stojí. Asi je to jediná možnost záchrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...