Přejít na obsah

otáčky


brndo

Doporučené příspěvky

no v akom stave je skrtiaca klapka?? nieje spinava???

Idem na budúci týžden do opravy, ale mechanici strašia, že čistenie nepomôže, môže to byť horšie a tak podobne. Najradšej vymieňajú za nové . Existuje nejaký spôsob čistenia, ktory by klapku nepoškodil, alebo neznefunkčnil. Počul som sprey alebo technický bezín. Zabudol som napísať, pri kontrole ne počítači žiadnu chybu nehlási, všetko OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak podla mna to bude skrtiaca klapka a co sa tyka toho cistenia vyberes skrtiacu klapku a vycistis ju je na to sprej tak ako si pisal.. robota na cca 1hodinku na najvis 2 aj s dlubanim v nose :) zalezi ako si zrucny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má niekto skúsenosť so samovolným stúpaním ( kolísaním) otáčok pri teplom motore (nie vždy) po pridaní plynu to niekedy zmizne a niekedy nie. Inak motor v prevádzke ide v pohode. Jedná sa o Fabiu 1,4 16V 74kW (červený nápis)

Já bych to tipoval na lambda sondu před katalyzátorem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má niekto skúsenosť so samovolným stúpaním ( kolísaním) otáčok pri teplom motore (nie vždy) po pridaní plynu to niekedy zmizne a niekedy nie. Inak motor v prevádzke ide v pohode. Jedná sa o Fabiu 1,4 16V 74kW (červený nápis)

Mám rovněž ten samý motor 74kw a v jednom okamžiku jsem měl takovou zkušenost, že po nastartování se samovolně zvýšovaly volnoběž. ot. až na max., potom motor nechtěl vůbec naskočit a když to pak chytlo, tak jel jakoby na 3 válce. Nechal jsem to cca 20 min. v klidu a motor už šlapal v normálu. Jel jsem ale s tím hned na diagnostiku a tam mi zjistil že mám špatné čidlo chlad. kapaliny motoru. Po výměně mi problémy už zmizely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite by nebilo na skodu napsat i rozsah otacek v kterych se to pohybuje, jinac na 90% to bude klapka, mne to delalo na felici 1,6 a po vycisteni se to sklidnilo, taky mi hrozily vymenou za cca 15 000kc. Ted mam fabii a davam to delat pravidelne po 30 000 az 45 000km v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...