Přejít na obsah

ostřikovače světel na Fabii


Majk

Doporučené příspěvky

Jardo čupr návod, ale tohle: ...Správná funkce je, že ostřiky jdou jen při zapnutých světlech a to vždy s prvním ostříknutím čelního skla a následně vždy po každém počtu ostříknutí čelního skla které je nastaveno v BSG... asi není správně, ledaže by to po face-liftu změnili, u naší FRS (MR04) se ostřiky aktivovaly jen při zapnutých světlech, ale tak, jak píše mpavlik, tzn. podržel-li jsi páčku déle než 2s (čas dle návodu). To, co popisuješ ty, je systém z OII, kterej je právě z důvodu nemožnosti ovlivnění frekvence ostřiku dost k ničemu - navíc často ti ostřiky od světel zbytečně zasírají čisté auto když si třeba v létě chceš jen umýt sklo od much...znám právě z OII, kde mě to sejří - dá se ale taky obejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaKr:

pekna pracicka :) docela bych to take rad mel a to uz jen pro to ze mam xenony a tam by to melo byt :) .

Mohu se optat na kolik to tak prijde? a treba pripadne se s tebou dohodnout na malem melouchu? :)

no není moc času, do konce roku určitě, možná pak, ale pravděpodobně budu rozjíždět nový work, tak uvidíme, na kolik to přijde? záleží za kolik seženeš díly, já kupoval od Jeldy, něco vrakáč a elektrika jako jsou konektory - ve škodovce, cca 3.000,- kč, práce na celej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jak dlouho vám trvá doba ostřiku světel. Dá se nějak nastavit nebo je to daný. Dneska jsem to zapojoval, ale nejde mi přispusobení v kanále 8, pač ho tam nemám i když mám Eleganci 02 s jednotkou 6Q1 937 049 B a vším co se tam dalo dát kromě xenonu a střešního okna. Ale fungují i bez přízpusobení na 3tí ostřik. Spíš tak jenom plivnou na 1 vteřinu. Je to ok?

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceny: ja kupoval ostriky (valce + drzaky s tryskou) na aukru asi za 500kc; krytky, cerpadlo, nadobku, tesneni, snimac hladiny na www.cc-autodily.cz asi za 1500kc; konektory, piny, patice rele ve Skodovce asi za 500kc; rele jsem mel doma, ale jinak tak asi 80kc; barva na krytky (plnic a zakladovku jsem mel), hadice, rozdvojka, sponky, kabely v Bauhausu asi za 300 kc. Nejaky kabely a draty jsem mel doma.

Jinak nove ostriky vyjdou (valce + drzaky s tryskou) na www.cc-autodily.cz asi na dalsich 1600kc.

Je to asi tak na den prace, kdybych to mel nekomu delat, tak se nebudu stydet si za to rict tak 2000... kdo to delal, vi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jak dlouho vám trvá doba ostřiku světel. Dá se nějak nastavit nebo je to daný. Dneska jsem to zapojoval, ale nejde mi přispusobení v kanále 8, pač ho tam nemám i když mám Eleganci 02 s jednotkou 6Q1 937 049 B a vším co se tam dalo dát kromě xenonu a střešního okna. Ale fungují i bez přízpusobení na 3tí ostřik. Spíš tak jenom plivnou na 1 vteřinu. Je to ok?

nevím jestli je to 1 vteřina, ale takto to má být, tenhle čas nastavit nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no není moc času, do konce roku určitě, možná pak, ale pravděpodobně budu rozjíždět nový work, tak uvidíme, na kolik to přijde? záleží za kolik seženeš díly, já kupoval od Jeldy, něco vrakáč a elektrika jako jsou konektory - ve škodovce, cca 3.000,- kč, práce na celej den

No ja na to nepospicham takze neni problem. S tim shanenim dilu v tom moc zbehlej nejsem :(

no az budes mit nejak casek (vse vyresene) tak dej treba vedet pokud bys mel chut diky!

Editováno: , autor: ReWegar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

JaKr: klobúk dolu!

Ta dĺžka ostreku je pevne daná, ani to nemôže byť inak lebo keby sa nastavila krátka tak to čerpadlo nestihne natlakovať celý systém a piesty by ani nevyšli.

A keby bolo nastavené príliš dlho, no moc by v tej nádržke už po pár ostrkoch neostalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Rele je origo škoda alebo obyč nejaké?

Ak obyč tak kúp fastony, nakrimpuj alebo napájkuj a relé dakde eskapáskou uchyť

S konektorom rersp päticou budeš mať len problémy s pinmi, ale ako som mnohokrát spomínal u Valuška v dúbravke som kúpil relé, tzv META-BLOCK aj s päticou a dosť dimenzovanými káblami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Chlapci mam jednu otazocku budem demontovat ostrekovace na svetla,aj 5 L nadrzku + kontrolu hladiny vody v nadrzke s auta .. mam ich namontovane podla navodu Jakr-a

Budem opat menit na povodnu nadrzku bez hladiny vody a len na ostrek predneho a zadneho skla(ako bolo povodne)... mam vybrat celu kabelaz na ostreky s auta alebo staci ked len vyberiem poistku a konektory dam prec a tiez spinacie relatko a zaizolujem kable?? A co kontrolka na hladinu ked to demontujem nebude mi stale svietit kontrolka ze mam doliat vodu?? bude ju treba deaktivovat ? Dakujem za kazdu radu ...

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...