Jump to content

martikk

Uživatel
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

martikk last won the day on November 10 2010

martikk had the most liked content!

Community Reputation

67 Excellent

4 Followers

About martikk

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,787 profile views
 1. Je vidět, že jsi rozhodnutý. Ono stejně na výběr moc není. Za mě jediné mínus ten 5ti kvalt. Nechápu proč tam nedali šestku jak u greenline nebo nenechali možnost DSG. Jezdil jsem se všemi variantami, ale ta 5ka nee.
 2. https://www.skoda-storyboard.com/cs/tiskove-mapy/skoda-superb-tiskova-mapa/motory-premiera-prvniho-naftoveho-motoru-generace-evo/
 3. 1.4 klasický motor. Ještě je tady otázka karbonizace přímo vstřiku. Já lil od novoty do 1.4 vif a to samé dělám i 1.5 v leonu. S leonem se jezdí taky denně 50 km. Jelikož snim jezdí žena, tak má spotřebu 6,3, ale máme 96kW. Uvidíme časem jak to bude vypadat. Vše má svoje pro a proti. Nejlepší je jít někde do salonu pujčit toho benzína na par hodin a vyzkoušet jak jede! Od počítače je těžko radit co by ti vyhovovalo.
 4. Když si to bude hlídat a občas to projede, tak za mě nafta. 25 Km je cca 30 min jízdy a to není málo. 1.5 už má taky DPF a navíc má to úžasné pokovení válců místo ocelových vložek, tak snad to nebude takový průser jak u VW 2,5 TDI transportér. To brzo zjistíme. Benzín si veme 6-7l .
 5. Ještě jsem se nedíval, ale stáhlo se mi dnes při cestě 350MB ke skoro otevřenému obchvatu Opavy. Takže nějaké věci se budou aktualizovat průběžně.
 6. Aktualizace by měli být dostupné koncem roku. Aktualizace map probíhá standardně dvakrát ročně, obvykle v kalendářním týdnu KT25 a KT45. ŠKODA AUTO si však vyhrazuje právo na změnu termínu a možnosti neaktuálních dat v daných termínech, způsobených zpožděnými dodávkami ze strany dodavatelů třetích stran. Měl jsem auto před týdnem na garančce po dvou letech a žádný aktualizace nebyli v danou chvíli k dispozici.
 7. Šířku ráfku a ET nikdo řešit nebude. Pro pojišťovnu je důležitý rozměr pneu a disku. A to máš zapsaný v TP. Zbytečný starosti se zápisem, který ti stejně nikdo neudělá.
 8. Může se mi někdo podívat kdo má aktivovaný connect do aplikace v pc jestli tam má nabídku na prodloužení a možnost ji koupit. U mě je prázdno.
 9. To je s čím na mě přišla. Ale v katalogu originálního příslušenství ŠKODA je též napsáno, že jsi máš ověřit vhodnost dle VTP.
 10. Protože paní na mě vytahla nějaky papír ze škody auto kde byli vyjimky k daným modelům a nic co jsem po ni chtěl tam neměla, tak mě odporoučela, že bez papíru mi nic neudělá.
 11. Teď řeším podobný problém. Muže mi někdo vysvětlit proč nejsou ve VTP zapsány všechny alternativy kol pro daný model. Řešil jsem to s ŠA i na úřadě a všichni mě poslali do p..... Nechce se mi platit za dekru nebo typové listy, když jsou kola schválený pro daný model vozu.
 12. Měl bych otázku na ferdu25. Jsou to už čtyři roky co jsi odpovídal na otázku dodělání a nakodování Driving Mode Select. Je nějaká změna nebo platí to samé co před čtyřmi lety?
 13. Teoreticky by kabeláž mohla být tady... https://www.automultimedia.cz/cz/shop/autonabijecky-kabely-usb-5/kabelaz-pro-stridace-12v-230v-skoda/ https://www.automultimedia.cz/cz/shop/autonabijecky-kabely-usb-5/
 14. Ahoj, prosím, mám velkou prosbu. Sháním spodní kryt motoru na Rapida Spacebacka 12/2014 1.2 Tsi 63 Kw. Vidím, že más namontován na Fábii, ale měl by pasovat i snad na rapida. Chtěl jsem se zeptat jak jsi s krytem spokojen a kolik je potřeba dokoupit těch úchytek na namontování a jak vůbec montováni šlo..... Když jsem viděl cenu originálního krytu ve škoda auto tak mně omylo. Bude asi odolnější, ale já to beru pouze jako kryt před nečistotami  - prach, posypová sůl atd....

  http://www.cc-autodily.cz/kryt-motoru-spodni-7

   

  Moc ti děkuji za pomoc, s pozdravem Marcel Sikora, Poděbrady.

 15. martikk

  Chiptuning

  Já taky, oni to sice píšou, ale taková věc není nikdy uplatnitelná. Kdo stím počítá je blázen. Ale na ten dotaz proč to nedělají odpověděli takto.
×
×
 • Create New...