Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Co se tu točí?

Jinak já jsem Tomáš a jsem z Prahy. S alkoholem jsem začal.......co to melu, to je zase jiné sezení :)

Supík je moje 4 auto a po prvních km jsem z něj nadšenej. Doufám, že se mi zadaří časově a bude se moc přijet seznámit osobně na sraz.

Jinak první zklámání :( superbů jezdí moc a šoféři se nezdravěj. Když sem měl Mazdu 626, tak jak jsem viděl brášku, už jsem na sebe blikali nebo mávali a supů jsem potkal snad už 50 a teprv dneska jeden zvednul ruku na volantu :(

Klucí a slečno zdravíte se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jednou děkuji za gratulace.Sejdo a ty taky nevíš co je s Krušnohorcema?Už tu fakt dlouho nebyli a tak je mě to divný.Vždyť sem chodili pravidelně.Už pujdu do pelechu.Ráno jedu naložit do Hořovic a pak mě čeká dlouhá cesta do francie až k Bordeaux.Mám to z Rozvadova 1500 km,tak se tenle týden celkem svezu.Tak se všichni opatrujte a věřím,že až v pátek budu číst forum,tak tu budu u toho sedět pěkně dlouho.čauky čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne na sraz aby nejel pracovne do Nemec :)

Omlouvám se za sraz,ale nemohl jsem s tím nic dělat.Po návratu z dovolené jsem měl cca hodinu na přebalení věcí a hurá do němec.Když jsem byl v čechách,tak max den a to jsem měl spoustu zařizování,ale teď už to se mnou bude lepší.S jarním srazem doufám,že to vyjde,ale předem nic už neslibuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdravime :D :D

ale nejhorsi je ...ze dokud jsme ho nemeli tak jsem videl max 2 supy dene :D a co ho mame tak je vidim dene stale ..

a to nejsem Prazak :D

Ono to bude tím,že cena šla hrozně dolu a dneska má supa kde kdo!Tady v Praze snad ani jiný auta nejezdí!!

Hold luxusní veliká a pohodlná kára za dobrý peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přeji dobré ráno ale u nás zase sype ten bílý zmetek vločky velikosti 5 koruny to je na zbláznění kvůli sněhu už měsíc nedělám a je to znát někde hubnu /účet/ a někde přibírám nějaké to kilo no už aby začalo teplo nebo budu muset vyměnit šatník :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...