Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Já nesnáším tyto "fans". Jen kvůli nim nechodím na fotbal se ženskou apod. Jednou jsem se na firemním večírku s jedním takovým málem popral jen proto, že nemoh překousnout, že jsem že nás jiný mančaft převálcoval a my si prakticky nekopli do balonu.

Ostatní tými nebudu komentovat...někteří "fans" by měli sedět a nebo mít minimálně doživotní zákaz vstupu (kterej ale opravdu bude fungovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zar chlapsi,tak fotbálek super a ty fanoušky co demolují a hází pyro taky nesnáším,ať už jsou z jakéhokoliv tábora.Já zásadně na sezení a střed,tam bývá klid.Jinak se zákazem rozhodně souhlasím s Hampejzem.Na fotbale se má člověk bavit a ne se klepat strachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejdis to co ted fanousci Baniku predvedli byla opravdu sila ...

... nejsem zadny fanda,ale stacila mne reportaz na Nove a to byla fakt sila :(:D :D

Jak to vypada Live ?? :D :D

jak to vypadá živě,co chceš slyšet,prostě bordel,naposledy kdy hrála Bohemka se Spartou,tak to odneslo "jenom 75 sedaček" pár zraněných a prodloužení zápasu o 9 min a hrozilo předčasné ukončení zápasu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito ty jsi janicce nerikal o nasi spolecne ceste na sraz ?? :D :D

Já ji říkal zatím jen o Markovi a Larasovi.Ale samozřejmě pokud se přidáte i vy,tak není problém.

Co se týče rádoby fanoušků,tak tam se asi nemá cenu ani vyjadřovat.Taky bych si klidně zašel na fotbal,ale čumět pořád jak se někdo mele,na to nemám náladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No záleží na počasí,ale jak tak na to koukám,tak se asi na chvíli zavřu do garáže a něco málo pokutím.Pak taky potřebuju dát do kupy pc,takže přeinstaluju windows(takže kdybych se tu pak dlouho neukázal,tak se to nepovedlo :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co budeš kutit v garáži ?

do počítače se raději nehrabu :p

Tak měl bych dnes dostat na vyzkoušení jednu podložku,kterou jsem si nechal dělat dle svého námětu,tak pokud mi dojde,tak bych to chtěl zkusit jak to bude vypadat na autě.

Jinak počítače mě taky nijak neberou,ale udělat to musím.No pokud se to nepovede tak nastoupí kolega.Já ho varoval ať mi tak nedůvěřuje,no ale nedal si říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak měl bych dnes dostat na vyzkoušení jednu podložku,kterou jsem si nechal dělat dle svého námětu,tak pokud mi dojde,tak bych to chtěl zkusit jak to bude vypadat na autě.

Jinak počítače mě taky nijak neberou,ale udělat to musím.No pokud se to nepovede tak nastoupí kolega.Já ho varoval ať mi tak nedůvěřuje,no ale nedal si říct.

To dáš,počítač je jednoduší než auto,umí vlastně jenom 1 a 0 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...