Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Dobré nedělní ráno všem.

Ahoj Jiříku.Nevíš náhodou o nějakém místě,kde bych mohl zakoupit řadičku ve dřevě?Ty ji máš myslím taky že?Ve škodovce sice je,ale zas dávat za to takový ranec se mi nechce.No ale nic mi jiného nezbude pokud se to nesežene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jiříku.Nevíš náhodou o nějakém místě,kde bych mohl zakoupit řadičku ve dřevě?Ty ji máš myslím taky že?Ve škodovce sice je,ale zas dávat za to takový ranec se mi nechce.No ale nic mi jiného nezbude pokud se to nesežene

Ahoj Víťo,teď nevím,jestli máš automat,nebo manual?

Určitě bych se mohl zeptat ve Vrškách,většinou má všechno.Ještě je otázka,jakou barvu toho dřeva máš,jestli světlou jako já,nebo tu tmavou.

Hoď nějaké foto intoše,ať vím,jakou by jsi potřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám manuál 6kvalt.Kouknu na nějakou fotku ale vypadá to na to samé co máš ty

Záleží,jestli mášsvětlýnabo tmavý vnitřek.Já mám světlý a dřevo je světlejší,než u tmavých vnitřků.

Jinak jsem koukal do etky a dá se vyměnit jenom vršek,nemusíš měnit celou ředičku.Automat stojí asi 180 euro,ještě koknu na manuál,co by stál nový v Německu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...