Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoj partičko, tak už jsem tu. Večer jsem nespal a lítal kolem malý měla 39 horečky. Manželka taky leží a ráno k doktorovi, nechal jsem tam 300 kč(vydřiduši). Teď hlídá babička. Aspoň že je pátek a volný víkend. Už budu nasazovat letní kola, tak se těším jak malej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny při pozdním dopoledni :)

Luky: vy tam v mostě máte nějak moc teplo, že už přezouváš ? :) Jinak zítra budu mít od Jirky samolepky, tak už se těším :)

Všem pěkný den a já se jdu pomalu obléct, mám dnes přislíbenou projížďku v Porsche 911 a už se těším jak malej kluk, jen kdyby vylezlo sluníčko nebo aspoň nepršelo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké odpoledne,

po včerejším deštíku je u nás celkem hezky a i teploučko 13°C. Ještě musím být do středy doma a už se to nedá vydržet. Už mi chybí i práce ;)

čágo Járo a co mám říkat já.mám vystaráno na 3 měsíce :feve::help::feve:;)

jo Járo,ten Ford vydržel týden a o5 nejde celá přístrojovka :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar naše 5 a půl partičko.Tak vás zdravím. :kol-123: Začal mi víkend.Mám vás pozdravit i od Janinky.Šla už na kutě páč dnes byla semnou na tréninku a nějak ji to vzalo a unavilo :closedeyes:

u nás počasí pořád o ničem.Vypadá to,že budu muset ještě minimálně týden počkat než přezuju.už mi z toho haraší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar naše 5 a půl partičko.Tak vás zdravím. :kol-123: Začal mi víkend.Mám vás pozdravit i od Janinky.Šla už na kutě páč dnes byla semnou na tréninku a nějak ji to vzalo a unavilo :closedeyes:

u nás počasí pořád o ničem.Vypadá to,že budu muset ještě minimálně týden počkat než přezuju.už mi z toho haraší.

Neboj ten týden to vydržíš já ti pak pomůžu kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...