Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

to Petřík:Určitě zapaříte,Jiřík když sedí,tak může všechno.Sedne na židli a může hrát :p:p:p

to Sejis:To je blbý,ale nějakou véču dát můžete a ty směsný pohyby večer vypustíš,protože je to stejně zbytečně prom.....j čas lol:smich:lol

já ti ted nevím,šuk..í je zábava chudých,my bohatý chodíme hrát golf a tenis.ale ted ti nevím..... lollol:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte všici! KOukám, že se všem vede dobře:) celej den na netu :) Já přijel před chvílí a mám toho dost. Dám véču a šup na kutě. Ráno valím před pátou do Ostravy.

Ráno jsme dobře pokecali s Petíkem a pak šup do práce.

Sejdo, ty budeš něco pařit? No mě napadá co se paří, když furt sedíš :D Nu nic, trochu sem si musel rejpnout :)

Editováno: , autor: Hampejz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte všici! KOukám, že se všem vede dobře:) celej den na netu :) Já přijel před chvílí a mám toho dost. Dám véču a šup na kutě. Ráno valím před pátou do Ostravy.

Ráno jsme dobře pokecali s Petíkem a pak šup do práce.

Sejdo, ty budeš něco pařit? No mě napadá co se paří, když furt sedíš :D Nu nic, trochu sem si musel rejpnout :)

Ahojky co v Ostravě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janinka: za prací! Mám tam dvoudenní školení prodejních dovedností a příští týden repete :) Budou to dva náročný dny: 3 hodiny cesty, 8 hodin tréninku, večeře, bowling, párty, 8 hodin tréninku, 3 hodiny cesty dom a to vše nachlazen a s teplotou. Miluju výzvy :)

Laras: Moc pěknej polštářek. Taky sem chtěl, ale pod fóliema to nejni vidět :D

Tož přeju všem krásný večer a hezký zbytek týdne. Jdu svařit slivovici a potit se :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek lidičky - Hampejz rano bylo kafe gut.

Ted jsem dovalil domu - v jiznich cechach bylo kraaasne - jel jsem z prace rovnou na hokej - UŽ JE TAM, UŽ JE TAM - BARÁŽ SAMOSEBOU :aggressive:

Se mi podařilo rozlomit drzák na telefon - nemel by nekdo stejny, popr. cely ten stredovy dil plastu - abych to vymenil za ten deravej. Stejne se mi nelibi lol

Znate nekdo "clena" z jiznich cech - ma 2.8 V6, šedou, kola myslim ze to byly MAM8, denni sviceni - jsme se trochu prohaneli z Pisku na Prahu :palec2: (RZ konci 1917)

A posledni perlicka - Hampejz jak jsme se bavili rano o nefunkcnim repracku u budiku - tak pri dnesnich 400 km si to valim po R10 domu asi 180-200km/h a jen tak prepnu PC a vidim dojezd na nadrz 20km - okamzite jsem sundal nohu z plynu a plizil se 100km/h - nez byla benzinka, tak jsem byl na nule lol

FAKT HAPPY DAY

post-6632-1237318528_thumb.jpg

post-6632-1237318541_thumb.jpg

post-6632-1237318769_thumb.jpg

post-6632-1237318780_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petík: No tak to je mazec. Ale nechceš mít říct, že ten držák jsme zničili ráno, jak jsme ho sundali? Ten benzín, to je dobrej pešek :( Není nad kanistr v kufru :) Jo a to pípání, co takhle tam napojit kontrolku zapnutých světel :) a máš to za 150,- trochu bastl, ale třeba to pude :D

Jinak toho černýho supa se svícením z S6 jsem potkal u písku v pondělí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...