Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

olala.

Chlapi nahanam bezove vratka odkladacieho priestoru pred spolujazdcom.

Budem povdacny ak niekto poradi kde kupim neaky pouzity, alebo cislo dielu ak mi niekto da a kupim si nove.

Vopred vdaka.

Tady máš číslo těch dvířek kaslíku palubní desky.

3B1857122 F

To písmeno F označuje béžovou barvu!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím vás kamarádi.Tak u nás od rána zas svítí sluníčko,tak po obídku se chystám na chalupě umejt supína a vemu ho voskem,aby zas zářil. kol5

Včera sem byl si v plzni si nechat nalepit folie na okna a celý auto s atestama za 2700,- to si myslím,že je super cena a 3roky záruka na práci.

Tak užívejte poslední den víkendu. :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte co je na tom, když se na DX navi zmáčkne 1+3 naráz nebo nějaká kombinace na klimatizaci tak se objeví něco jako diagnostika auta?

ano ano dělá se to přes klimatizaci.Mačkají se tam tři tlačítka najednou a můžeš zjistit jak svoji opravdovou rychlost,tak chod motoru a spoustu jiných věcí.Měl jsem to někde vypsané,tak se zkusím kouknout jestli to tu ještě mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojda lidičky. Jak trávíte krásné slunečné dny? Já jsem dneska odvezl Supíka na dva dny k panu doktorovy. Dostane velkou péči, aby zase mohl spolehlivě soužit. No a můj účet se opět slušně zeštíhlí :( plus už mám rezervované zadní face lampy :) Jupí!!

Tak krásný den přeje dvoudenní nemotorista :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojda lidičky. Jak trávíte krásné slunečné dny? Já jsem dneska odvezl Supíka na dva dny k panu doktorovy. Dostane velkou péči, aby zase mohl spolehlivě soužit. No a můj účet se opět slušně zeštíhlí :( plus už mám rezervované zadní face lampy :) Jupí!!

Tak krásný den přeje dvoudenní nemotorista :(

he , sa citis ako bez noh co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...