Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak předně, všem přeji pěkné mrazivé sobotní dopoledne, ještě pořád je v Pze -14,3°C, asi by šlo vyrábět ten sníh, jako u Žraloka! Je to hrůza! :kol-27:

To passport5: Davide, tak to jsi si dal skutečnej rébus, nevím, nevím zda se ti jej podaří rozluštit? :smich:

A jinak, sice máš pravdu Johane, ale nezapomínej, že Vy západočeši jste nějak tak jinak stavění, Vy tam máte pod tím bodem mrazu nějak déle, či co? Asi jste opravdu otužilejší, či to bude tím, že víc :prc: než :kol-99:, to bude asi tím 12 marilázeňským pramenem? No holt "klobouk dolů". Docela by mne zajímalo jak se budeš dnes večer vracet z hospůdky??? :kol-83::kol-45:

Hoši, opatrujte se a zahřívejte se dobrým mokem a intenzivním stimulováním! :prc::palec2::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar .. z hospůdku Karle taxíčkem, co byl vyhřátý :-D žena taky byla ráno teplá, tak vše ok :-DDDD

Jinak folie jsem dal světlejší. Vzhledem k tomu,že mám lehce tmavo origo, tak ty 60% vypadají vzhledem k zadku světle a zatím (

´tuk, ťuk ťuk) mne nechali být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím celou naší "SUPÍ BANDU"! To jste všichni zapadli a ještě se nevyhrabali, zvláště Vy na Vysočině??? Že hospoda zeje prázdnotou a ani "nový moderátor" nedal o sobě zatím moc vědět!? :kol-26:

No snad se dnes ta účast v hospodě zlepší? A zvláště postrádám naši "RIBU RYBIČKU", ta snad někde zamrzla? :D:worthy:smich::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni,je po obědě,prcek snad už usnul,tak mám chvilku,tak jsem nakouknul..venku vítr,sníh nikde,tak to vypadá dobře,mohlo by to tak už zůstat..umyl jsem aspoň auto,když je nad nulou....a co se nestalo,to mě fakt rozesmálo,auto lesk jak blesk a jak v ulici někdo projel,samozřejmně vyjel nějakou brutální louži a já měl zase celý auto jak prase,tak jsem ještě večer jel na wapku a celý to splachnul znova....,ale jinak pohoda,rozvody co mě čekaj mám nakoupený,tak ted si jen najít chvilku a udělat je,snad to do měsíce zvládnupořídil jsem je za nákupku přímo ve škodovce,tak aspoň málá radost.mějtě se všichni jak nejlíp to jde,a snad brzo zase nashledanou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čest bando. Zima ještě asi neřekla poslední slovo, ale u nás už bylo o víkendu krásně slunečno. Ještě se zbavit toho štěrku ze silnic.. Tu noční Ti nezávidím Víťo, cesta domů ráno po ledovce dokáže určitě probrat. Příjemný start do nového týdne přátelé, ať Vám to všem rychle uteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné pozdravení všem v novém pr. týdnu! Tak copak hoši, jak jste se kdo klouzal přes víkend, či někde i dnes? Já jsem si to vybral přes víkend na Vysočině a v sobotu večer z hospody v Třebíči cca 12 km stálo opravdu za všechny prachy!

Tak se všichni pěkně opatrujte, jak nás vždy nabádá Víťa! Koukám, že tomu Ríšovi snad budu muset jako dědek zavolat, aby jsme vůbec něco o něm věděli!!!? :kol-45:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak příjemný začátek pracovního týdne Vám všem.U nás svítí slunko a tak jsem dnes zavezl supíka na wapku a provedl základní očistu.Už se těším až bude aspoň 15stupňů a provedu voskování.A samozřejmě mi už trhá rukama abych zase dal na auto letní kola.Už aby to bylo.

Opatrujte se lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný "hospodský večer" Supí bando! :kol-35:

Járo, a v kterém servisu jsi to měl? Poreferuj! Taky bych to potřeboval umýt, ale do servisu to dávat kvůli tomu nebudu. No snad se ještě udělá pěkně - dnes jsem to nezvládl a zítra má pršet, tak uvidíme!?

Důležité je, že jsme všichni přečkali ty sibiřské mrazy bez vetší úhony, alespoň doufám, nic se tady zaplať PB neobjevilo!

Tož, tak se všichni "OPATRUJTE" a moc se neopijte! :w00t1::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer pánové,

dnes jsem Supa vytáhl výjimečně za hranice okresu :D Doufám, že mě po 4 nocích venkovního parkování bude taky čekat jen mytí. Posledně jsem si z Plzně odvážel i práci pro lakýru. Lidi asi i při řízení myslí jen zadkem.. Cesta dlouhá sotva 120km a cestou jsem míjel 2 smrťáky. Tak bacha na štreku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...