Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdarec všem! Koukám, že v hospodě jak po vymření! :worthy

Z nás se snad ze všech pomalu stali abstinenti!? :(

To passport: Davide, koukám, že jsi si udělal "zábavný víkend", ale zase to budeš mít vše v cajku :kol-47:

Už se docela začínám těšit na jarní Vranov a dobrou baštu! :kol-59::gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte a přeju příjemný začátek pracovního týdne.U nás je nádherně slunečno.Včera jsem voskoval jak o život a nutno podotknout že už to potřebovalo.Jinak jsem už špekulovat jestli nedám letní kola ale asi ještě 14 dní počkám neb pořád ještě vyhrožujou sněžením a ještě bych chtěl na zimních kolech udělat i stk ať zbytečně nejitřím emoce s podložkama.

Opatrujte se chlapi.

To Riba: Ríšo co nevidět budem muset vymýšlet program......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás kamarádi.U nás stále slunečno,ale docela chladno.

Jinak co se týká srazu(zaznamenal jsem již několik dotazů na toto téma) tak sraz by se měl konat ve dnech 18-20 května na našem obvyklém místě.Od 18 května proto,že loni jsem se bavil s několika lidmi a byl zájem prodloužit si to na celý víkend i z důvodu toho,že by rádi sebou vzali děti.Takže proto to datum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FFFšem pěkný víkend, hezky si to užijte a snad se ještě přes něj někdo objeví v naší Supí hospůdce??? :kol-32:

Jinak jsem koukal, že asi po měsíci se včera objevil i Richard - Riba rybička, ale ani nás neposlal kamsi!? Začnu si myslet, že nad námi "jedničkáři" ohrnuje nos? :huh::D

Tak to tedy neee, pane! Máš povinnosti a četl jsem, že Víťa Tě už vyzval, tak jsem zvědavej, kdy se to objeví!? :kol-45:

Koukám, že už se všichni nemůžeme dočkat přezutí a teplíčka a hlavně toho Vranova! Tak se opatrujte! :gunners3:

To passport: Davide, tak co? Už jezdíš?

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Davide, tak to je dobře, že to tak pěkně kadluje! Jinak ohledně toho hydraulického oleje, tak jsem byl upozorňován, že musím koupit origo VW, to označení jsem ti psal smskou. Říkali mi, že všechny ty ostatní co jsou uváděny jako zaměnitelné, resp. uni, tak že tam potom hrozí koroze a jiné problémy!

Držím palce, aby vše bylo v pohodě a měj se moc fajn!

Haloo Supí bando, tak koukám, že snad všichni jste bastinenti, ale bacha, v naší hospodě se podává i nealko!!! -_-:D:gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte borci.Pěknou neděli všem.U nás to počasí jak na houpačce.Jednou 8 stupňů,pak mráz,pak zas prší,ale věřím že to je už jen poslední záchvěv zimy.Udělám stk,nasadím letňásky a pokusím se už konečně dořešit ten termostat.Opatrujte se kamarádi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vick: Aniž bych byl tady na fóru, tak jsem mu dnes poslal smsku - stručnou "Ríšo, žiješ"? a už to bude dvě hoďky a vůbec nereaguje, tak sám nevím, ale když Žralok píše, že žije a včera spolu byli, tak je to O.K.. Nevím co jsme mu udělali :worthy asi mu budeš muset napsat SZ, nevím, nevím? Že by se na nás nas..l? Ale nemá proč, alespoň si nejsem vědom ničeho!?

NO TAK RÍŠO, NEDĚLEJ FORY A KOUKEJ SE OZVAT, BEZ TVÝCH KECŮ TO NENÍ ONO A UŽ I MARTIN ABSENTUJE. TA TVÁ ABSENCE MÁ NEBLAHÝ VLIV!!! lol:smich:

Už se taky těším na ten slibovanej víkend, snad se to vyplní!? Mějte se všichni fajn! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_- ZDAREC SUPÍ BANDO!

Tak předně musím pozdravit Johana - neboj se, určitě nezůstaneme jen my, ale tak mne napadá, že jsme se ani nedozvěděli jak bylo "vypáleno" u Martina35 (už by tu 35 mohl uvést na správnou míru) :o víme, že sám nemohl, ale myslím, že otec to zvládl, jen se Martin nepochlubil? Měl bys to Martine napravit, aby jsme byli v obraze a měli se na co těšit! :smich::kol-99:

Jinak na vědomost se dává, že naše Riba - rybička je v naprosté pohodě a ani mistr Vágner ji neulovil! Před malou chvilkou jsem s ním dokecal, má v poslední době trochu méně času, ale jinak říkal Víťo, že Ti zavolá a že i svoji absenci napraví a při té příležitosti upozornil také na velmi dlouhou absenci Járy ( Ace Ventury) a s tím jsem taky osobně mluvil min. týden a to samé - málo času a honička! Takže panstvo, budeme se muset všichni s tou docházkou polepšit a to řádně, protože jak k tomu přibude ještě ta jarní únava, tak nevím, nevím!? :kol-36::kol-131:

Mějte se všichni moc fajn a koukejte se polepšit! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Všeci !! Takže Karle , " právě jsem přijel z Hradu " ;) tedy z hospůdky zámecké , kde jsem potrestal nekolik kozlíků lékařských 11% !! Jinak pálení slivovice tehdy k vůli mému úrazu musel obstarat můj táta, a povedlo se 22 litrů švestky 52 kw !

Však na Vranově si dáme všeci, jako tenkrát, ( doufám že zbyde) , jinak máš pravdu že tech 35 bych už měl opravit na 39 ! A co jinak , jo držte mi palce v pondělí 19.3 jdu snad už na poslední operaci ruky, budou mi vyndávat ty dráty a železa co mi tam daly. Tak nic bando mějte se hezky :kol-31: zatím ahoj . Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...