Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

andělské očka na supa,to by bylo něco :palec2: jak tak čtu,koukám,že jsi dost šikovný :palec2:

Nojo na Supa to by bylo,ale tam se musí rozříznout světlo a pak zavařit a do toho se mi nechce,budu je dávat do BMW,já v Supu xenony mám origo,ale v BMW nebyli,tak se do toho pustím a uvidím.Doufám,že se tam ty čočky i s motorama vejdou?Jinak na něco šikovný jsem a na něco zase ne.Hodně mi pomáhá kámoš,dost rozumí motorům atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Jirko.Není čemu gratulovat.Celé jsem to pos.... Nějak mi nejde rozdělit hardisk a spousta jiných problémů nicméně windows se nahrál a net se mi povedl rozjet.Takže zase odpoledne budu pokračovat,ale teď ne,páč bych to rozmlátil.

Rozdělit disk není nic těžkého,pokud máš jen jeden,tak na to existuje prográmek,který se jmenuje fdisk a tím ho rozdělíš na dva,ještě před instalací windows,akorád ho musíš mít na nějakém boot CD,myslím že je na CD win98.Po rozdělení restartuješ comp a při instalaci winXP,pokud je použiváš,obě poloviny disku přeformátuješ do NTFS a je to.Jednoduchý a práce na 10 min.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdělit disk není nic těžkého,pokud máš jen jeden,tak na to existuje prográmek,který se jmenuje fdisk a tím ho rozdělíš na dva,ještě před instalací windows,akorád ho musíš mít na nějakém boot CD,myslím že je na CD win98.Po rozdělení restartuješ comp a při instalaci winXP,pokud je použiváš,obě poloviny disku přeformátuješ do NTFS a je to.Jednoduchý a práce na 10 min.

Jasně kámo,nic těžkého to mi je jasné,ale chtěl bych dodat,že tato balšoja těchnika mi k srdci nikdy nepřirostla a tudíš je to pro mě španělská vesnice.Ale my se toho nebojíme a my to nějakl vyřešíme.Jen to nechám na odpoledne.Nebudu si kazit ranní siestu lol

Ale i tak díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Novis,já myslel,že je na bakelit motor werke máš :)

Ne ne,to je stará 3,rok 1993 tam nebyli.Já s tím moc nejezdím,je to takovej manželky mazel,má to na cesty do práce,z Jížňáku do Modřan jí to myslím stačí.Ale znáš to,když má ženská auto,je to jako její miminko!!!

Já jsem teď přivezl starou E36 325i,ale ta je tak nějak momentálně na ND,daváme jí do kupy a děláme z ní auto na sprinty.To pak bude moje hračka :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víťo,myslím,že pro tebe bude jednoduší stáhnout z netu nějaký prográmek na rozdělení disku při chodu PC,myslím disk manažer nebo tak nějak se to jmenuje a tím jde disk rozdělovat a spojovat i při chodu windows.Zkus se pak někam juknou,na netu je toho dost.

postup který jsem popsal víše,je trochu služitější,ale stabilnější.

Neboj,to zvládneš!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne,to je stará 3,rok 1993 tam nebyli.Já s tím moc nejezdím,je to takovej manželky mazel,má to na cesty do práce,z Jížňáku do Modřan jí to myslím stačí.Ale znáš to,když má ženská auto,je to jako její miminko!!!

Já jsem teď přivezl starou E36 325i,ale ta je tak nějak momentálně na ND,daváme jí do kupy a děláme z ní auto na sprinty.To pak bude moje hračka :p

kamarád je stejný blázen lol má nyní3 kousky BMW :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Kluci i Paolo :p

Tak jsme dneska vytahli prvne Superba ven z postylky :) Nastrikal jsem pneu ozivovacem pneu a slo se jezdit :)

Hned co jsme vyjely nas v Chrudlimi chytli mesti Policiste :D :D

... nastesti to byli jeste mladi kluci :) a jen vocumovali Supa :) a rikali ze s tema podlozkama nam asi STK neprojde :p jinak nic, tatka pokecal a jelo se dal :)

Krasne jsme protahli Turbicko :) najeli jsme po okoli asi 70km a opet dali do garaze :D :D

Jinak u nas dnes 5°C a silnice krasne ciste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a k cemu to je jako dobry tam davat silikon? lol to jsou nejaky protektory? lol

já ti dám protektory.Ty moje dunlopy na léto to jsou.Silikon je úplně ideální aby ti guma nestárla a když to natřeš silikonem tak vydrží mnohem déle ta guma černá kdežto když jsem to postříkal sprayem tak to bylo za chvíli o ničem.A na spray se mi lepil bordel kdežto na silikon ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti dám protektory.Ty moje dunlopy na léto to jsou.Silikon je úplně ideální aby ti guma nestárla a když to natřeš silikonem tak vydrží mnohem déle ta guma černá kdežto když jsem to postříkal sprayem tak to bylo za chvíli o ničem.A na spray se mi lepil bordel kdežto na silikon ne.

A navic je to krasne leskle :):palec2: a vypada to uzasne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...