Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Asi by se to dalo zjistit podle vin v Etce.

Já se ho zkusím zeptat,jestli má oba odstíny,pak by to nebyl problém,buď si je půjčit oba a nebo vyměnit posléze.

Oki Jirko poptej se co a jak.Díky moc.Ve škodovce chcou za hlavici tuším 1200kč.Dal bych tam úplně jinou ale ten dekor se mi líbí a nerad bych ho něčím narušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ránko a jedno kafíčko s mlíčkem na probrání :t U nás zase hnusně prší a to sem včera umyl autí a tentokrát sme to vzali fakt z gruntu.umyli sme clonítka a madla ve stropnici.To,že tam nikomu nedovolím kouřit,je velký plus,ale po čase už to nemělo tu barvu co by to mělo mít.Teď už je to zas jako dřív.Jo a Sejdo o srázku holt budeš jen pískat fotbálek ze židle nebo budem víc povídat.Jinak už se nemůžu dočkat až přijedete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tě plně chápu.Před šesti lety sem měl bouračku když mě sestřelil vožralej magor,kterej ještě od nehody utekl a po třech hodinách ho přivez jeho táta.Po odběru krve měl 2,06 promile a ve finále po třech soudech který sem musel ještě absolvovat mu nesebrali řidičák.Všechno jeho zazobanej tatíček uplatil.Druhý den po nehodě sem se ani nezved z postele rozmlácenej hrudník od airbagu.Tak mě museli vše nosit a mě to bylo dost nepříjemný je furt obtěžovat.hlavně sem nebyl zvyklej být zvřenej doma,tak mě ujížděli slušně nervy a odnášeli to nevinný co se o mě starali.Tak pevný nervy a buďme rádi,že okolo sebe máme ty svoje drahý polovičky :)

post-17528-1237113335_thumb.jpg

post-17528-1237113398_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tě janinko,jinak já sem Láďa.Když nás Víťa nepředstavil.jinak foto,abys měla představu s kým si píšeš.pa

Peny já ji o Tobě samozřejmě říkal.Vyprávěl jsem jí o každém členovi naší 5 a půl party co byla na seči.I na fotkách jsem vás ukázal. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko Jirko.Již zase to znělo mnohoznačně lol .Pověděl jsem co jsem věděl a co ne to jsem si domyslel hi hi hi.Ne ne vážně,představil jsem vás jednoho po druhém a všechny jsem Vás popsal jako správňácké chlapy,tak jak jsem Vás poznal já osobně :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer lidičky. Jak jste užili zamračené neděle?

Já bych si dal pivko, jsem utahanej. Táta potřeboval pomoc a na autíčko nezbylo moc času. Ale stihl jsem aspoň láknout třmeny na pravé straně, hned to vypadá lepší jak ta rez!

Nevíte co je s Petříkama? Čekám kdy se pochluběj co bylo včera ve Strakonicích a nic... Doufám, že se něco nestalo po cestě :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...