Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, Tome hod sem odkaz na tu želvu kde se da koupit...

Jinak vcera jsme byli u znamych na gril party a napustenej bazen me fakt lakal lol:smich:

Dnes jdem na obed ke švagrovce na kachýnku a odpol někam na zaradku na "jedno" chlazeny.

Mejte peknou nedeli

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče výměny čelního skla, tak hledejte a ještě na tom vyděláte (tedy pokud máte připojištěný čelní sklo :) ). Já jezdím k borci, kterej mi dá buď novou dálniční známku nebo litr na benzín :) (samozřejmě o to navyšuje cenu a tu účtuje pojišťovně)

Petík: kupoval jsem toto a zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,já mám od želvy vosk s teflonem a je fakt super.Používám ho už několik let a sem spokojenej.Nesnáším když někdo jezdí s autem do myčky a nechá na to naplácat vosk,kterej pak je všude i na černejch lištách.není nad to si to umejt sám a v klidu ručně navoskovat.Dnes sme byli s přítelkyní se podívat na letišti na parašutysty a na kávičce.to hezký počasí mě už fakt chybělo a taky ty grilovačky.Dnes budem grilovat znovu,tak už se těším.Tak hezký velikonoce partičko.čusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci máme takovej problem,Vlastik zapojil do supa DVD,všechno šlape,ale navigace nepodporuje AUX U/A nedá se přehrát softver v navi?Pravděpodobně to je ta stará co se dávala do prvních octávek a svití modře,nevite kdo by to uměl přehrát?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...