Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Bry tro kluci. Máš recht Jiříku, občas si tu povídáme sami, co :( Ale chápu to, venku je hezky a je jaro, takže se zapalujou lejtka a všichni honí jiné zájmy :D

Ahoj Tome,já to taky chápu,ale když vidím,jak jsou přihlášení na foru,tak by aspoň mohli do hospody napsat ahoj,nebo něco!!!

Takhle to fakt vypadá,že si tady povídáme sami se sebou,nebo max v pěti lidech!

Hold 5 a třičtvrtě parta.

Už nemůžu psát 5 a půl,někdo tu přibyl,ale staří známí zas zmyzeli!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dám jedno kafe a koblihu prosím :)

Jinak za bavo chci už 169tis + max. 10dolů. A to nás vyšel s tátou už přes 300tis. Byla tam repase převodovky v bmw za 45tis. :feve:

http://www.tipcar.cz/bmw/bmw-850ci-cz-11442872.html

tady je odkaz přímo na něj.

Jo a barvu jsem splet mám černou :D a je tam komplet úprava motorsport, výfuk má nádherný zvuk. :)

Editováno: , autor: Luky15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dám jedno kafe a koblihu prosím :)

Jinak za bavo chci už 169tis + max. 10dolů. A to nás vyšel s tátou už přes 300tis. Byla tam repase převodovky v bmw za 45tis. :feve:

http://www.tipcar.cz/bmw/bmw-850ci-cz-11442872.html

tady je odkaz přímo na něj.

Jo a barvu jsem splet mám černou :D a je tam komplet úprava motorsport, výfuk má nádherný zvuk. :)

Ahoj Luky,

pěkné,budu o tom přemýšlet.

To nesmýš dávát do BMW,to je vždycky raketa!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bon džorno chlapáci :)

Jiřiku berle mi nevadí,hlavně když přijedu sedíc za volantem :palec2: ............mimochodem už mi to dost chybí ;)

Bry ráno chlapáci a Janičko (Vito co jsi ji udělal - už tu dlouho nebyla :smich: )

Sejdo musíš trénovat, aby jsi to nezapomněl - Need for speed apod. lol

Včera jsem koupil KN vložku, tak jsem zvědavej co to udělá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bry ráno chlapáci a Janičko (Vito co jsi ji udělal - už tu dlouho nebyla :smich: )

Sejdo musíš trénovat, aby jsi to nezapomněl - Need for speed apod. lol

Včera jsem koupil KN vložku, tak jsem zvědavej co to udělá ;)

Zdar pane,ne ne nic jsem ji neudělal.Je krásně tak lítáme furt venku.

Jinak zdravím Vás bando.Za chvíli mi už zase začíná práce.Víkend mi utekl jako voda.

Včera jsem lepil lišty jak jsem říkal a můžu říct že jsem použil vteřinové gelové lepidlo za 29kč a drží to jako přibité.Doufám že to tak i vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku neboj,já když tak mám známého v autoškole,on ti dá nějaké kondiční jízdy hahaha :)

chááájzlééé lol:smich: aby ti všechny zuby vypadaly a jeden ti zůstal a ten tě bolel do konce života :plol:smich:

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdááárrrrrr všecííí :) Koukám, že to tady dneska žilo :D To já dneska stále v práci. Právě mám volno, pač je cizí prezentace, tak utíkám sem :) Dneska jsem si konečně vyzvedl supíka ze servisu. nechal sem tam 21táců :( No fakt slušná raketa, ale má povyměńovánou skoro půlku auta a bude zase na dlouho klid. tak jsem spokojenej :) Jen ty penízky by si člověk musel začít tisknout :)

Novis: Koukám, že dneska nebudeš spát po nabídce na BMW :D

Sejdo: To zvládneš, držím palce a těším brzo na viděnou. Jo a ta hláška s těma zubama :D sem si málem stříknul do textilu.

V noci ještě jedu skouknout a odsouhlasit výšivku. V neděli to uzavřu a začne výroba :) už se na ty trika těším, je jich už objednanejch 22, tak doufám, že se nás 22 někdy sejde v tom triku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdááárrrrrr všecííí :) Koukám, že to tady dneska žilo :D To já dneska stále v práci. Právě mám volno, pač je cizí prezentace, tak utíkám sem :) Dneska jsem si konečně vyzvedl supíka ze servisu. nechal sem tam 21táců :( No fakt slušná raketa, ale má povyměńovánou skoro půlku auta a bude zase na dlouho klid. tak jsem spokojenej :) Jen ty penízky by si člověk musel začít tisknout :)

Co vse ti delali Tome ? Jsi to mel u toho znameho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petík: ptal jsem se ti, ale rikal, ze mi to nespočítá, jelikož by mi řekl pouze cenu dílů, protože to na V6 benzínu ještě nedělal. Ale bere si 300,- na hodinu. Mě toho dělali hodně:

rozvody, pumpa, žhavičky (jezdil sem prý pouze na dvě :) ), oleje (motor i převodovka), filtry (komplet včetně paliváku, pyláku, atd) náplň klima (dělá ji za 700) a desinfekce (500), geometrie, pneuservis, chrom ventilky, ramínka stěračů, sudnání podběhů a vystříkání voskem (ale prej zbytečné, že byly jak nové) a asi 12 hodin práce na autě... prostě mazec :(

Editováno: , autor: Hampejz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...