Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

co se týče toho masa na gril tak sem předběžně domluvil a veme to kamarád přes hospodu,tak by to mělo být i levnější.Teď jen se domluvit co a kolik toho objednat a bude to připravený.

Vicki já budu s tebou počítat.Jdu zas makat,abych byl hotov včas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Jiříkové a vy všichni ostatní.Už se to tu pomalinku domlouvá na odjezdu na sraz.Paráda.Adrenalin stoupá.

Ahoj Víťo

Tak tak,už se pomalu dolaďují detaily,aby to všechno klaplo!!!

Ještě doladíme to masíčko a je to.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je můj návrh!!!

Já bych to dal půl na půl,kuřecí a vepřová,k tomu nějakou klobásku nebo tak něco.

Dneska jsem o tom mluvil se Sejdou a říkal jsem,tak asi za 3000,-kč,to je masa jak nas.... a když nás bude 15 tak je to 200,- na hlavu.

Nebo hoďte taky někdo nějaký nápad,jak to udělat?

Nejvíc tady záleží na Láďovi,ten to bude nějak zařizovat!!!

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bry tro všem. Doufám, že jste se všichni dobře vyspali. Dneska to vypadá, že přijde sprcha, takže mě o víkendu bude čekat opět leštění :)

Novas: Bomby byly, passat žádný :)

Jirik_Superb: Chlape, tohle mě děsí každý den, když někam jedu :( řidičák mě živý a taky bych to musel odjezdit vlakem nebo si najmout šoféra :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím chlapi ale mám názor co se týče toho masa.Myslím si že kupovat půl na půl je zbytečné.Nevíme kolik kdo toho bude chtít a jaké maso.Může se stát,že bude větší zájem o kuřecí nebo naopak a co stím zbytkem?

Samozřejmě se podřídím většině,ale myslím si že je lepší písnout individuálně Penymu kdo co chce(není to takový problém v dnešní době) a bude to v pohodě.

Nebo to udělat tak že si to každý koupí sám někde v místním obchodě či hypermarketu.

No ale je to jen můj osobní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...