Přejít na obsah

který zvolit sedačky do FI


Tom_F

Doporučené příspěvky

Pan Šindelář je paradní, koukal sem i na tapecy co tam ma pro "někoho" a taky parada,povedené práce. Jinak prace na 3 hodinky ani ne. Jen se mi v ty MB moc nelibilo,krom muzea. Hypernova horší jak u nás :( jinde jsem nebyl :D A jezdi tam ala bobikova fabia aspon ve stejný barvě.

Editováno: , autor: kodemi.:R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sedačky jsou doma, práce odvedená perfektně. co se kvality týče nemám jedinou výhradu. přesně tak jak jsem si to představoval. Bohužel komplikace s komunikací a domluvenými časy přetrvávaly až do samotného příjezdy, Je pravdou, že jsem nemusel až do prahy, nicméně sraz schůzky byl průběžně měněn až do samotného setkání s tím, že se mi časově rozvržená cesta několikrát zkrátila, nejprve čekání na smuveném místě, pak opět změna. zase čekání. na poslední domluvě se zpožděním skoro půl hodiny, pak sms že se opozdí. Já vím jsou to maličkosti, nakonec jsem pěkně vymrzl, a načekal zhruba hodinu. cena 8t, s výhřevy a schránkami pod sedačky si myslím že nebyla nikterak mimo původní nabídnutou cenu.

K firmě autointeriér: podle mě naprosto jiné jednání. chtěl jsem poptat na co by vyšlo potažení kůží volantu. bohužel mám předfacelift u kterého bych rád zůstal. Poslal jsem e.mail, odpověď přišla do hodiny, s prosbou o vyndání volantu, potažeení až po zaplacení domluva naprosto perfetní. vše zařídí, jen se stačí dopředu domluvit, dokonce mi byl nabídnut program, když budu bez auta kam bych se mohl kouknout než bude volant hotový, což jsem na první poptání čistě jen jestli by to nešlo vážně nečekal. Nicméně po předání sedaček jsem se ptal i pána z alpr auto na volant a hned mi bylo jasné že to bude komunikací a dopravou mnohonásobně větší problém než u autointeriéru.

A pak že to nejde domluvit se během jediného dne a ještě s mnohem větší úspěšností a bez jakékoliv námahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

nevim asi jsem tedy hledal špatně. Bagy ani výhřev nemam takže to je bez problémů, ale zase že by se mě chtělo to nějak bastlit, převrtávat tak z toho nejsem moc nadšen. Měl bys někde nějaké foto těch sedaček ve F1 nebo poprosím o zaslání na mail radekme@tiscali.cz díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...