Přejít na obsah

Drnčící opěrka ruky


turepe

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, chci se jenom podělit o tzv. rychlou upravu problému drnčící opěrky ruky mezi předními sedadly. Vím že se to tady už někde probíralo a že pry nato existuje nejaka sada přimo od Škodovky na odstranění tohoto známého problému, minulý týden už mi došla trpělivost a tak jsem to vyřešil kusem 3-ky plechu 5x18cm + černý spray + lepidlo. A je po problému :)

post-16570-1227200499_thumb.jpg

Editováno: , autor: turepe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Sorry za blbej dotaz, ale když jsem zvednul opěrku, tak už ji nemůžu položit až úplně dolů na hrany boxu, ale jen 2-3 cm nad. A taky jsem nějak nepřišel na to, jak se dá "zakotvit" v určitý poloze?

Díky moc, mám dneska se Supem první den, tak spíš jen zkoumám a obdivuju. Až něco nafotím, tak to sem určitě hodím. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za blbej dotaz, ale když jsem zvednul opěrku, tak už ji nemůžu položit až úplně dolů na hrany boxu, ale jen 2-3 cm nad. A taky jsem nějak nepřišel na to, jak se dá "zakotvit" v určitý poloze?

Díky moc, mám dneska se Supem první den, tak spíš jen zkoumám a obdivuju. Až něco nafotím, tak to sem určitě hodím. :)

Tak Zer0 vitej - polohovat se da kdyz ji pomalu otviras, tak slysis jak skace po zubech - kde ji nechas, tam zustane - kdyz ji chces dat zase dolu, tak ji musis celou otevrit a pak jde az dolu - taky jsem s tim zezacatku chvilku laboroval lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za blbej dotaz, ale když jsem zvednul opěrku, tak už ji nemůžu položit až úplně dolů na hrany boxu, ale jen 2-3 cm nad. A taky jsem nějak nepřišel na to, jak se dá "zakotvit" v určitý poloze?

Díky moc, mám dneska se Supem první den, tak spíš jen zkoumám a obdivuju. Až něco nafotím, tak to sem určitě hodím. :)

Tak Zer0 vitej - polohovat se da kdyz ji pomalu otviras, tak slysis jak skace po zubech - kde ji nechas, tam zustane - kdyz ji chces dat zase dolu, tak ji musis celou otevrit a pak jde az dolu - taky jsem s tim zezacatku chvilku laboroval lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi slusne drnci ve vsech polohach a to mam rel. novy auto...nejak jsem nepochopil smysl te upravy s tim plechem....muzes vysvetlit proc to drnci/nedrnci po uprave?Díky Jenda

myslím ze tým ze zmenís hmotnost rezonujuceho materialu, zmenís aj frekvenciu pri ktorej rezonue.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 11 měsíců později...

zdarec ,řešil ste nekdo ??? opěrka po vytažení nejde dat až dolu .demontoval sem ji a je tam vevnitř takovej mechanismus s pružinou ,a ta je zmožena .mista je tam jak v hodinkach a přístup žadnej  ,nevíte nekdo co s tím -popřípade jde li demontovat jen ta vyjíždecí část loketky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...