Přejít na obsah

1.8 TURBO závada 17705


tapir

Doporučené příspěvky

No jak je vidět tahle závada může být asi cokoli a u každého něco jiného takže já to vyřešil s tím že i ráno už auto jede normálně a všem přeji hodně štěstí při odstraňování závady. Holt je to nabytý auto elektronikou.Ono se zase brzo objeví něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak je vidět tahle závada může být asi cokoli a u každého něco jiného takže já to vyřešil s tím že i ráno už auto jede normálně a všem přeji hodně štěstí při odstraňování závady. Holt je to nabytý auto elektronikou.Ono se zase brzo objeví něco jiného.

Ahojte a sviecky tam mate ake ? mne to tiez obcas cukne hlavne pri rozjazde a niekedy sa mi zda ze slabsie taha a ked je teple tak ma vyššy volnobeh .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no k těm svíčkám nikdo mi neodpoveděl chci dát DENSO IRIDIUM bude to lepší??

no to neviem ani ja vraj tam maju byt titanove zo špičkou ani ja tam nemam origoš do toho motora iked v mitotechne mi tvrdili ze su super ale ja si myslim svoje dal by som tam tie čé tam maju byt len su drahe ....... ale raz ich tam dam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže závada v mém případě objevena a hned odstraněna po sundání plastového krytu motoru byla zpuchřelá hadice která je hned nahoře jako vývod asi plynů z víka ventilů a je dobře vidět stojí jako origo díl docela kotel cca 1000 ale stojí to rozhodně za to auto odspodu zabírá tak 2x líp a jede jako z praku proto doporučuji nejdříve všem optickou kontrolu hadic podotýkám že jsem nic neslyšel až viděl. Takže asi takhle a budu to sledovat dál i když myslím že je snad vyřešeno definitivně.

Jo, potvrzuju. Tato hadička mi taky odešla. Nová asi 1100Kč.

Nicméně občas se mi rozsvítí kontrolka elektroniky motoru i po výměně hadičky, po čase zhasne a je klid. VAG hlasi výše popsanou chybu. Moc to neřeším.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
By ses divil,dělalo...

Mozem taktiež potvrdiť, voľná hadica odvetrávania priestoru od kľukového hriadeľa mi robila podobné problémy, a nebolo to stále ale iba občas, odkedy som spoj utiahol, auto šlape ako má bez akýchkoľvek problémov, takže poriadne skontrolovať všetky hadice a aj spoje,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...