Přejít na obsah

kabel od mlhovek


petrucio

Doporučené příspěvky

koupili jsme originál sadu na dodatečnou montáž předních mlhovek (samozřejmě že tam nebyl ani návod ani schéma, nic) a zajímalo by mně, jestli to někdo instaloval, kudy se má správně protáhnout kabeláž do kabiny. Jestli na straně řidiče nebo spolujezdce. Ve škodovce řekli, vyndat motor stěračů a tudy,ale tam žádný otvor není. Na kabeláži je i gumová průchodka, která odpovídá průměrem gumové ucpávce úplně v rohu u spolujezdce, ale pak by se musel uvnitř táhnout pod celou palubkou na druhou stranu až k pojistkám. Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš jeden kus kabelu a máš tam tu průchodku, tak budeš muset protahovat u spolujezdce (je tam otvor na lanko otevření kapoty, pro praváky). Jinak tady je odkaz na návod http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=25555 . Jen informativně, kdyby si chtěl natahovat dráty, jako od výroby (přes konektor v dělící stěně na straně řidiče), tak bys musel stejně rozdělat celou palubku.

PS: Chci si takhle natáhnou dráty ke snímači teploty, budu si dělat kabelový svazek sám, tak jsem se chtěl zeptat, jestli bys mi nezměřil průměr té gumové průchodky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš jeden kus kabelu a máš tam tu průchodku, tak budeš muset protahovat u spolujezdce (je tam otvor na lanko otevření kapoty, pro praváky). Jinak tady je odkaz na návod http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=25555 . Jen informativně, kdyby si chtěl natahovat dráty, jako od výroby (přes konektor v dělící stěně na straně řidiče), tak bys musel stejně rozdělat celou palubku.

PS: Chci si takhle natáhnou dráty ke snímači teploty, budu si dělat kabelový svazek sám, tak jsem se chtěl zeptat, jestli bys mi nezměřil průměr té gumové průchodky?

průměr je asi 20mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...