Přejít na obsah

17ti palcová (litá) kola


sathack

Doporučené příspěvky

Aha, ja shanim kola rsw, ale vyrobce nedava typovy list pro CR, takze nevim jak bych to do TP zapsal, mam tam 17 et 54 7,5 zapsany (origo rs kola) a misto nich budou na aute 17 et 42 7,5 prijde mi to minimalni rozdil. Ale nerad bych se pak nekde vyboural a poslouchal pojistovnu jak mi nic neda, ze nemam kola zapsany v TP... (byt jde o par mm). Jde to nejak cele obejit? Kdyz jsem mel bmw tak jsem si tam nechal dopsat kola dotz mugello (taky na ne nebyl typovy list), ale bylo to pres znamyho znamyho, kterej sehnal papir od bmw, ze tam ta kola jdou:) Lze toto nekde sehnat i od skoda-auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

ma nekdo 8J ET35 17ky ? nevim jestli mi to pujde na octII rs kombi.. na tenhle rozmer uz treba na elekrony.cz pisou "upravy blatniku" coz me vcelku sere,pac moje 15 let stary bawo sneslo sirsi kola:D este se rozhoduju mezi jednema a ty jsou 8J ET48 17tky, zas nechci aby to bylo moc zalezly, nevi nekdo idealni rozmer, aby to bylo tesne s lemem blatniku a neskrtalo?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čaute, tak sem si udělal radost a koupil na O2 FL 17 litáky Pegasusy už s pneumatikama z bazaru.

Čekal jsem že budou hlučnější než origo 15ctky, ale pocit jako když sedim v letadle zrovna ne. Pneu jsou značky Nankag 225/45 :-D....vím, že to je sračka, ale můžete mi doporučit nějaké gumy co nebudou hučet. Nebo jake dává nebo dávala škodovka origo na Pegasusy? Popřípadě proč je to tak hlučné.

Moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy mám strašnou prosbu. Vůbec nerozumím kolům co se týká použití, ale mám možnost koupit ráfek s gumou 8J x 17 H2 ET 20 235/45 R17 a vůbec nevím jestli to dostanu na svou standardní O2, bez toho abych musel na cokoliv sáhnout (jen je nasadil a jezdil). Půjdou tam?????? Mockrát děkuji za pomoc. :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ET20 je skoro 3,5cm rozdílu proti origo ráfkům, to by zvlášť vepředu bylo úplně ven z blatníků...

Doufám jen že to je špatnejma pneumatikama, páč jestli koupím nový a bude to hučet pořád, tak mi asi :feve:

Bohužel okta je na 225 kolech prostě hlučnější, i když zimáky v +10°C hučí zas víc než ty letní 17"...

Editováno: , autor: virtual
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...