Přejít na obsah

17ti palcová (litá) kola


sathack

Doporučené příspěvky

Nepovedal by som, ze lacne, ale skor cinske a nehomologovane. Dnes uz zozenies aj kvalitne disky za ceny len nepatrne vyssie ako plechace. Ja mam napriklad vybornu skusenost s Dezent RE, ktore boli oproti plechacom drahsie hadam len o 400 korun :kol-47:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mohl by mi někdo lépe identifikovat tyto disky?

Jediné, co o nich vím je, že jsem jsou to R17 a výrobce je AEZ a že pneu na nich jsou Pirelli Winter 210 Snow Sport 225/45/R17/91H.

Můj osobní názor je, že je to AEZ WAVE.

 

Rád bych se jich zbavil a pořídil něco origináního od škodovky.

post-80737-0-55130400-1361459742_thumb.j

post-80737-0-02579900-1361459750_thumb.j

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

17" cygnusy jsem chtěl také, ale už se podle informací nedají sehnat. Ještě se musím pochlubit s příběhem v autoservise kde mi nasazovali gumy na kola.

 

Přijel jsem tam a říkám, ať mi tam dají nějaký pěkný ventilky, ať to vypadá.....

 

Za 2 dny jsem přijel a fakt mě mrzí, že jsem ten hnus nevyfotil a neukázal... Na hliníkových kolech za 21.000,- Kč (gumy + alu) mi dali asi 4cm dlouhý černý gumový ventilek, takže to vypadalo fakt nechutně hnusně.

Vyvážení  mi nalepil na jedno kolo asi 20 kusů toho závaží a takovým stylem, že to bylo vidět přes paprsky, aneb fakt humus. Nasraně jsem odjel a rovnou jel do blízkého pneuservisu a zavolal si chlápka k autu a po otevření kufru zazněla z jeho úst tato slova "který prase ty vo*e"..... No nechal jsem to tam, dal mi krásný kovový ventilky a z 20kusů závaží mi na kolo dal asi 4-5 a schoval to za paprsky... Konečně kola vypadají jako kola.

 

Po nasazení kol tam chci jet na geometrii, tak jim tam ukážu jak vypadají kola, protože na otázku "no ty vole, to nešlo schovat za ty paprsky" mi řekl "ta mašina ti ukáže přesně kam se to dává, takže ne nešlo".....

 

Prostě sranda :))

 

Jak budou kola na autě, hodím foto =o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pawlisko: Je pravda, ze obcas natrafis aj na vyslovene neschopneho... mne raz nalepili na nove zimaky zavazia nie po obvode ale zozadu na luce!

 

Koty: Ja mam na letnych 19" skryte ventilky od AEZ (na fotke) a na zimnych 17" (Skoda Pallas) mam skryte ventilky od znacky Alligator. Tie prve su nerezove, tie druhe su strieborna metaliza (rovnaka ako na diskoch).

post-10844-0-66278900-1363959563_thumb.j

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, rozhodl jsem se podpořit JARO, protože mě to zimní počasí demotivuje až vysává, a nahodil jsem letní kolečka. Takže někdo tu po mě chtěl fotky až budou mé PEGASUSY BLACK na autě. Takže je sem dávám bohužel jsou velmi partyzánské, protože  ve chvíly kdy jdu nadšeně fotit svá nová kola tak musí přijet blonďatá 20-ti letá samička  :prc: a hned po ní můj soused metrosexuál a zaparkovat kolem mého vozu. :kol-137:  Ani jednomu nebylo hned jasné proč já debil lítám kolem auta s foťákem. :kol-44:  Nu nic. Až budou folie na změnu barvy vozu tak to snad nafotím lépe, aby vynikly.

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi na tom právě líbí nejvíc, právě ten přechod kdy ta černá kola rozbíjí jen chromový kroužek se slepicí. :kol-47:  No bohužel vepředu a vzadu mám ještě staré znaky. :kol-26:   Ale mám nové a ty se budou aplikovat právě s již zmiňovanými černými foliemi na haupnu a střechu. :kol-27:  Tak pak to nafotím a na fóru se pochlubím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...