Přejít na obsah

17ti palcová (litá) kola


sathack

Doporučené příspěvky

Kola mám koupené od sharma (octaviaclub.cz). Chtěl jsem prvně 17" cygnus (vypadají jako neptuny), ale nakonec jsem rád za tento výběr (vlastně jinou možnost jsem ani neměl, ty cygnus už neměl). Na střeše je carbonová folie, vypadá to lépe, než tam dávat lesklou či matně černou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych tě o něco poprosit?? Mohl by jsi mi vyfotit tu folii z blízka. Mám jet příští pondělí po několika odkládáních na lepení folií a ještě nejsem na 100% rozhodnut nad folií. Ve volbě mám tři barvy a to carbon (to má dnes každý) nebo černá mat (moc lidí nemá ale začíná se dost objevovat) nebo černá lesk (není až tak používaná). 

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra ti to vyfotím z blízka. Ten carbon má hlavně praktické výhody. Bavil jsem se právě s tím člověkem co to lepí a ta matná je v kombinaci s metalízou (lesklé auto) takovej přestřel (sto lidí, sto chutí) a pak na tom taky půjde vidět sebemenší smítko. Ta lesklá je na tom z pohledu praktičnosti podobně. Carbon má hodně aut, ale má to asi i své opodstatnění. Ale chce se to rozhodnout. Jinak z dálky nepoznáš jestli to je carbon nebo lesklá černá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, rozhodl jsem se podpořit JARO, protože mě to zimní počasí demotivuje až vysává, a nahodil jsem letní kolečka. Takže někdo tu po mě chtěl fotky až budou mé PEGASUSY BLACK na autě. Takže je sem dávám bohužel jsou velmi partyzánské, protože  ve chvíly kdy jdu nadšeně fotit svá nová kola tak musí přijet blonďatá 20-ti letá samička  :prc: a hned po ní můj soused metrosexuál a zaparkovat kolem mého vozu. :kol-137:  Ani jednomu nebylo hned jasné proč já debil lítám kolem auta s foťákem. :kol-44:  Nu nic. Až budou folie na změnu barvy vozu tak to snad nafotím lépe, aby vynikly.

 

Tak se mi povedlo nafotit lépe a vkládám jak jsem některým slíbil.

post-53999-0-26359600-1365523381_thumb.j

post-53999-0-01796800-1365523390_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Sniper_2003

 

Ohledně těch černých kol, také jsem nad tím přemýšlel, protože bílo černé auto s černýma kolama je fakt pěkný, ale jenom z blízka. Hrozně se to ztrácí a vypadá to jako plech. Prostě to je nevýrazný. Jsem rád, že mi to tu pár chlapáků z fóra vpálili a já to pak uznal a dal na jejich radu. Viz. předchozí moje fotky nahoře.

post-79146-0-45854700-1365533651_thumb.j

post-79146-0-44257200-1365533756_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky. :kol-47: No co se té barvy týká máš pravdu, že z dálky se to ztrácí. To musí uznat každý. :kol-28: Nicméně já jsem měl úmysl se odlišit a na druhou stranu když na parkovišti uvidíš dvě naprosto stejná auta na které hliníky se tvůj zrak upne především? Na stříbro, které má 95% lidí (když beru že mají přezuto na letní pak totiž mají i poklice) nebo na černá kola které má jen 5% fajnšmekrů. :kol-28:  Tak a to je otázka do pranice. :kol-24:

 

Jo jinak na tuto a černou mat jsem zůžil výběr. Je pravdou že na tomto carbonu, se opticky schovají nerovnosti a malé šrámy, nicméně černý mat zase nemá tolik lidí to znamená větší odlišnost. Je to dilema.  :kol-32:

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš zač .) Ten carbon ti splňuje i ten fakt, že to působí jako matná. Černej lesk chce opečovávat a nebo to hodit do lakovny (dnes jsem viděl v Olomouci v laku a pěkné, ale byla to zase kombinace bílá/černá).

 

Jinak jsem si ani v předchozí diskusi nevšiml, že tu folii chceš dávat na červené auto. Já to osobně rozmlouval kámošovi (má stejné auto co ty), kterýmu se to líbí na mém autě (bílé).  Nakonec jsme oba uznali, že na červené to prostě nebude takový "štýl" jako na bílém autě.

 

Ale uzavřeme to takto: 100 lidí, 100 chutí.... je to tvoje auto a dělej si s ním co uznáš za vhodný .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám teď nafoukáno na 2,5 z pneuservisu. O víkendu budu přehazovat pneu a tak týden jezdím na tomto "základním" tlaku. Po týdnu, kdy se pneu opět po zimě oválí a otočí je přefukuju na 2,7 komplet (občas jezdím teda 2,5 předek/2,8 zadek; podle nálady a tras :kol-28: )

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...