Přejít na obsah

Hospody v Praze


zabiak

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat jestli by jste mi někdo doporučili nějakou dobrou hospodu nebo club v praze na

rozloučení se svobodou. Kámoš se bude muset oženit.

Požadavky:

aby to bylo někde nejlíp v centru, dostupné MHD, jsem ze Suchdola

aby tam bylo živo!

aby tam bylo hooodně holek :palec2: To je nejdůležitější požadavek

Prostě nějaká hospoda nebo club pro mladé.

Aby tam bylo nejlíp dlouho otevřeno nebo aby byl případně poblíž něco co má dlouho otevřeno kam by šlo pak zajít.

Prostě mě nic vhodného nenapadá. :)

Představuju si velký prostor spousta holek, případně fotbálek, nebo jukebox....

Díky za rady :)

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No třeba tady: Bugsy´s Bar Praha, Kostečná je to u Pařížské, bordel bývá až do rána, nebo se dá popojít do Dlouhý a tam jsou taky bary až do rána. Všude jsou společnice (nechce se mi psát děvky) plně k dispozici peněženky... Neboj je to silně individuální klidně se holky nechají zbalit jen na pití. Myslím že do toho Bugsy´s Baru se musíš objednat. Záleží na tom kolik chcete investovat tohle patří ke kvalitnějším, ale zase bezpečnějším barům.

http://www.bugsysbar.cz/

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,myslím že bárky po Praze mám docela zmáknutý,jak tu psali kluci přede mnou,je jich fakt mraky.Bugsy´s Bar je dobrej bárek,kamarád tam dělal barmana,tak jsme tam byli docela často,ale jak tam nemáš zaparkovaný minimálně Porsche,tak tam ženskou nezbalíš.A jak psal Baurak,hodně dobrý bárky jsou na Andělu-Peklo,Dogs Bollogs,Jetset(taky trochu snobárna),no a můj nejoblíbenější co je na Andělu je Blázinec.Infinity je taky dobrej bar,ale je tam většinou hodně narváno a nedá se tam skoro otočit.A Techtle mechtle na Vinohradský?Jestli se chceš číhnout na hodně pěkný holky,tak můžu jen doporučit,neviděl jsem tam snad nikdy žádnou ošklivku.Fakt přehlídka,a když k tomu ještě přifrčíš Meďákem,tak máš i šanci :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy očíhnu to na netu jestli vás něco ještě napadne pište . :palec2:

Zatím co jsem vygooglil je toto

http://www.alcapone.cz/

http://www.euroshow2000.cz/

http://www.backdoors.cz

ale zkušenosti nemám.

Ten anděl by byl možná dobrej tam je toho hodně pohromadě.

Jinak nic snobského, mercedesa nemáme pojedeme sockou a nebo spíše pěšky bo už v noci toho moc nejede a jsme zevlové :smich:

Ten Dogs Bollogs vypadá celkem pěkně. Aź na to pivo za 33 a ještě starouš.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vidím dneska na ten anděl Dog Bollog. Některé ty bary mě docela dostali pivo za 50Kč to je nehorázná židovina.

Tolik fakt za pivo v čechách nedám.

To by byla kurva drahá opice.

Díky za rady pak poreferuji. Jak se zadařilo lol A jestli si ho po téhle akci ještě vezme :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za tip Dogs Bollogs nezklamal. :palec2: Ještě tam někdy zavítám.

Holek tam bylo tolik že jsem si málem ukroutil krk. Pivo sice nic moc a drahé ale což dá se.

Pak začla hrát muzika a pivo zdražili na 50Kč což je docela mrda. Ale to už jsem byl vykropenej takže to nevadilo.

Domu jsme dorazili v 8hodin ráno :smich:

Jinak jsem tam myslím viděl Garnyho nejsem si teda 100%jistý protože ho osobně neznám a znám ho jen z fotek zde s fóra ale podle mě to byl on seděl tam s plnym stolem roštěnek. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...