Přejít na obsah

Tachometr


dave76

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, nenašel jsem nic lepšího, tak to píšu sem a zakládat nové téma kvůli tomu taky nechci. Asi před půl rokem jsem si poprvé všimnul, že mi spadává ručička otáčkoměru. Jakoby bylo něco zaseklé. Pohyb ručičky nebyl plynulý, ale trhavý. Nikdy potom už se to neopakovalo, tak jsem to nechal být, ale před několika dny se to znovu opakovalo. Tentokrát to trvalo delší dobu, než začala ručička opět plynule reagovat. Setkal jste se s tím někdo nebo nevíte, čím to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Nazdárek. Potřeboval bych poradit s ABS na roomsteru. Svítí kontrolka ABS a bliká kontrolka ruční brzdy. Když se připojím VAGEM tak to napíše závadu 1316 řídící jednotka ABS,49-00- žádná komunikace. Kontroloval jsem zkoušečkou všechny pojistky pod přístrojovkou i na baterce, vše ok. Neukazuje ani tachometr. Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...