Přejít na obsah

Vánoční dárky


Romariooo

Doporučené příspěvky

Zrovna Ty... myslim si žes dostal klíčky od nové X6 :smich:

A to jako proc ? Jezisek se na nas letos vysral, tak jsem to za nej obsral ja asi nejlepsim darkem prome bylo jak moje tisickrat lepsi polovicka mela radost z jejiho opravdu netuseneho darku.

post-15585-1230246921_thumb.jpg post-15585-1230246949_thumb.jpg

Kolikrat tu budu jeste rika ze se mita X6 nelibi :smich: , radeji X5 s Mpacketem a nebo uplne nejlip RANGE ROVER SPORT 4,2 S/C V8 mozna jeste upraveny firmou ARDEN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já oblečení jako rifle, mikinu, zimní bundu, boty, kosmetiku na celej rok :D , společnej dárek domácí kino, dálniční známečka, hodně hodně dobrej a praktickej dárek a ............................jo, pobyt v lázních nebo něco takovýho, potahy do auta, voňavky do auta, kosmetiku do auta a .ponožky a papuče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě letos nenapadlo nic co bych si přál. Takže jsem dostal pár drobností a obálku. Takže si nadělím po vánocích lol

Jinak jsem dostal model staré Octavie abrex. A nové peřiny :) . A ještě křeslo k počítači, ale to už jsme koupili před měsícem.

Od přítule jsem si objednal košili a ještě dostal nějaké drobnosti.

:)

post-873-1230284196_thumb.jpg

post-873-1230284238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...