Přejít na obsah

LED pásky do bočních zrcátek


turepe

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám dotaz chystám se na instalaci LED pásků na boční zrcátka a chci se zeptat jestli někdo neví než začnu tahat kablík od blinkru v blatníku, jestli už v kabelovém svazku (co vedede do zrcátek) to není připraveno na origo. blikací zrcátka ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim kdyz jsem mel rozdelane dvere tak ze tam navic nic nebylo....ale nevim to presne.

kazdopadne me zajima co tam budes davat a jak to bude vypadat :) takze prosim foto :)

jj,jasně. Už jsem to viděl na jiném aute a vypadá to dost dobře, Používají se tam ty zalité LED pasky , jsou samolepící takže je to montáž v pohodě. Navíc má Sup takovou jemnou linku ze zadu na zrcátkých takže se dá uplně v pohodě nalepit v rovine. Pásky se dělí po 3cm a 5cm stojí kolem 30kč. Ale pravě jsem se ptal na ten vyvedený káblík, protože se mi ted v takovém počasí nechce kuchat ten maly blinkr, abych od něj vzal to přerušované napětí. Nebo jestli někoho nenapadaá odkud by se to adlo vzít z podpalubovky, ale když neznaš presně elektriku tak je nejjistější ten blink.

Nákup třeba v HADEXu: http://www.hadex.cz/infoPage.asp?action=K035

sice tam mají napsané žádné krytí ale musí to byt chyba protože jsem to videl a je to kompletně zalité v čiré pryskyřici, takže bych řekl klidně IP68. (což je ponoření do vody)

Editováno: , autor: turepe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,hele ja jsem tahal kabel z blatníku,když jsem montoval facelift zrcátka.V těch origo neni nic,jen na vyhřívání a naklápění.Určitě tam není kabel na blinkr :)

Hmm tak to je zásadní info, dík. A ještě by mně zajímalo dával si dolů tapecirung aby si mohl protahnout kablík tou gumovou harmonikou ve dveřích nebo si to tahal jinudy ?

Editováno: , autor: turepe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tapec urcite dolu, da se to jeste vzit z kabeloveho svazku nebo kouknu do schematu .

jinak jsem koukal na ty led a to nema zadne kdyti.... nevim nevim kdyz na to bude chcat tak aby to neudelalo zkrat! nechtelo by to neco lepsiho? nebo to neceho zatavis?

edit3: to pod tim odkazem jsem necet :)

edit: schema viz přiloha, jinak by to měla byt T10A - ruzova u nohou ridice.

edit2: a pokud si nejses jisty tak promerit a to je jisty :)

11._Elektrick__sch_mata_.pdf

Editováno: , autor: Laras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tak tady toto je ten zalitý, je to vidět na zvětšené fotce jak se ty kraje lesknou. V řezu je to vlastně půlkruh. Tam je modrý ale jsu normálně bílé i oranž.

http://www.svetzarovek.prodejce.cz/index.p...30e75c7d1f6969a

Jinak dík za SUPR příspěvky ohledně napojení, chce to najít nej. místo aby se to nemuselo moc kuchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) no pásky jsem už koupil, ale nemám vytápěnou garáž, tak se mi teď dotoho zatím moc nechce. A musím právě vykoumat to nejjednoduhší připojení ať se stím v té kose nemusím dlouho drbat.

jinak tady jsem našel odkaz na web s touto tématikou, taky tam toho mají dost :

http://www.ok-neony.cz/

Editováno: , autor: turepe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná trochu pomohu :

Mám tedy VW Passat B5, ale je to v mnoha věcech stejný.

Instaloval jsem zrcátka z VW Passat B5.5, které už mají integrovaný blikač a mohu tedy říct:

- tahat to od blikačů z blatníků je zbytečně složité, protože jsou odbočené od blikačů předních

- samozřejmně musí tapec dolů, kvůli protažení kabelu skrz gumovou průchodku

- dole v A-sloupcích jsou SVĚTLE růžové svorkovnice, kde to bliká... (bacha jsou tam i středně růžové nebo jak to napsat ;) )

Tak koukněte na fotky :

post-3116-1230773448_thumb.jpg

post-3116-1230773492_thumb.jpg

Ahoj PASAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...