Přejít na obsah

ABS - Dodělání


Dawo

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás.

Předem se omlouvám, pokud jsem špatně hledal, ale odpověď na mou otázku jsem nikde opravdu nenašel.

A má otázka je jednoduchá - dá se do Fabie 1.4 MPi r.v. 2001 domontovat ABS? Já tam mám vše co potřebuju, ale ta ženská co to měla předemnou asi neviděla v ABS takovou důležitost jako v elektrickém stahování okýnek :-D

V případě, že ano, máte nějaké informace o ceně nebo kde by to udělali?

děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lukyssek - děkuji za odpověd. Už i tady na foru jsem se toho dopátral. Škoda jen, že jsem nenašel nic konkrétního, co se ceny týče, protože tu bych byl schopen oželet. Nechce se mi zbavovat mojí Berušky :-) raději do ni zainvestuju abych se cítil ještě bezpečněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zalezi na tom, odkud chces zajistovat dily, jestli nove ze Skoda servisu nebo treba z vrakovist.

Jen nova origo jednotka ABS v zakladnim provedeni stoji cca 22 000,- Kc a to rozhodne neni zdaleka vsechno. Tech specifickych dilu je hromada a k tomu prace mechanika, pokud si to nebudes delat sam.

Podtrzeno a secteno, osobne bych do toho rozhodne nesel, to bych spis vymenil auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...