Přejít na obsah

STK a folie vpředu


folvarcny

Doporučené příspěvky

jenomže to o5 nic neřeší. prostě podle vyhlášky můžeš mít propustnost na předních bočních oken 70%. no a to má octa s tónovanýma oknama taky. takže budeš mít okno s fólií, ale bude stejně tmavý jako to tónovaný...

jinak kdo je z okolí brna, tak prý LUGO má kdesi známost či co...

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Kubiik: takže octa co má tónovaný skla z výroby má propustnost 70%? To by potom nemělo cenu dávat na ty přední skla žádný folie, protože to výjde nastejno, jak kdyby se dávaly na netónovaný skla folie se 70% propustností... :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenomže to o5 nic neřeší. prostě podle vyhlášky můžeš mít propustnost na předních bočních oken 70%. no a to má octa s tónovanýma oknama taky. takže budeš mít okno s fólií, ale bude stejně tmavý jako to tónovaný...

jinak kdo je z okolí brna, tak prý LUGO má kdesi známost či co...

Jak to že to o5 nic neřeší,myslel jsem to tak a Standis zřejmě taky,koupit na vraku levný čirý okna a odjet s nima STK.Pochopitelně bez fólií. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikl:

Já sem reagoval na to, co napsal Standis:

Nebo si kup rovnou clasiky a na ty si nech udělat folie a tyhle prodej a nemusíš nic přehazovat

Ono ale měnit pro každou technickou okna se mi taky nechce. jak sem už psal, mám vytlumený dveře, takže mě vyjde skoro na stejno ty fólie strhnout a nechat je nalepit znova a nebo po každým přehození oken tlumit. ale kdo vytlumeno nemá, je to myslim dobrý rychlý a docela levný řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jen nedovedu představit ten humbuk a ten po takovéto rozpravě tady nastane dříve než se nadějeme. Uvědom te si, že pokud se PČR rozhodne (a potom co je tady a né jen tady psáno,tak to na 100% jejich zájem jen navýší) a jednoho dne se při svých nárazových kontrolních akcích (Kryštof) zaměří právě ny ty čelní skla, tak to buď odesere ten technik STK (když řeknete že to na STK prošlo) a i vy a nebo jen vy (pokud řeknete, že to máte až po STK).

A už několikráte jsem Vás upozorňoval, nebuďte naivní, že by tyto a podobné stránky PČR (a jim podobné orgány) nemonitorovala!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě je to stejně jedno. poliši asi nejsou úplně dutí a když uvidí, že máš přední okna jak botu, tak tě ani nálepka s STK nezachrání. ale tady se PČR neřeší, tady se řeší technická. když buou chtít něco najít, vždycky si něco najdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fakticky vzato pokud nemají cajti ocejchovanej měřák, kterej objektivně vyplivne jednoznačný číslo, tak i když to bude černý jak bota, tak to bude čistě subjektivní názor bez jakékoliv právní hodnoty, kterej budou muset následně ve správním řízení prokázat a upřímně řečeno si nedokážu představit, jak to bude na místě zdokumentovávat :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKAJA - presne tak, zatim to takto je a nemam info, ze by v nejblizsi dobe meli nejaky meraky na propustnost nafasovat. Oni to vedi, prosto napriklad pri kontrole me nedavno si pouze rypnul jednou vetou na predni folie a dal neresil naprosto nic! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni někdy zkouší ledasco a spoustu lidí nezná svoje práva a jejich povinnosti, nebo se prostě s uniformovaným nechtějí radši zaplést, aby jim náhodou ještě něco nenašel a tak radši zaplatí a hotovo. Není to tak dávno, co několik takovýchle kauz dokonce bylo propíráno i v telce, viz měření v kterési obci soukromou firmou nebo eMPíci měřící a zastavující civilním autem. A drtivá většína lidí se nad tím vůbec nepozastavuje a prostě zaplatí, stejně tak jako spoustu lidí, když najde za stěračem lísteček od MP, tak tam dojde a dobrovolně se přizná. A nejhorší na tom je, že dokud na to nepoukáže televize nebo to někdo nedá k soudu, tak to nikoho nezajímá a nikomu to nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...