Přejít na obsah

Boj s větrnýmo mlýny aneb "ex Bobík" si hraje na boha???


pasat

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

co je ten "ex Bobík" zač ? Nemá problémy doma nebo s autem ?

Dal jsem vlákno s dotazem na odstranění žvýkačky z potahu sedačky http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=59461 (pro mně teď po koupi Škodovky dost aktuální) a on to stopnul :help: a že prej přesun... Ale kam ??? :kuk:

Posílám část SZ (více nemám) :

Ahoj,

jsem dost smutný, jak jsi rozhodl.

1) toto téma se netýká jen O2, ale všech Škodovek

2) lampárna je "tlachání" o všem jiném, jen o problémech s auty ne

Dost pečlivě jsem vybíral kam toto vlákno umístit a tvoje rozhodnutí NECHÁPU.

Takže to prosím oživ a nech to žít dál...

Díky PASAT

ještě jsi si nepřečetl k čemu ta sekce je?

Koukám, že to máš dobře všechno "nastudované". Kam by jsi to tedy umístil ty?

když je někdo spolutvůrce pravidel, tak je zná. Tam to prostě nebude, kde to bude je na tobě, ale to už jsem psal :)

No není to "bůůů" ? lol

Čekám, že toto vlákno taky někdo zamkne a nebo smaže, ale alespoň se to pár lidí dozví !!! = pokud se tak stane, tak mu udělám reklamu i na dalších fórech - to ten čas obětuji... :smich:

PASAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zítra to rozdýcháš a budeš na to koukat jinak, neboj nestojím slepě za ním, zařazení do instalačních manuálů mi nepřijde zrovna od věci. Vždyť to je taky návod k provedení určité údržby vozidla.

Ten podpis si zkrať, dost lidí s ním nase*eš dělá to jen nepřehledným.

Těch žabomyších válek tady bylo už dost. Spíš si měl udělat anketu, kam příspěvek zařadit a většině by se dotyčný podřadil (vyhraješ ty, tak bobík, vyhraje změna tak se podřídíš ty)

Je to v lampárně, tohle tady zasahující A/M prosím nechte, ať tady zase nenastanou dohady o mazání....

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:

juchů

passate, pořád jsi si nepřečetl, k čemu sekce instalační manuály je. Máš tam vyvěšené téma s postupem, co a jak než založíš téma.

Ty jsi žádný návod nevytvořil, a ptáš se tam.

Co víc?

p.s.: v podpisu si měj co chceš, nezamyká to tu nikdo, nemaže a na jinejch fórech si piš co chceš. :)

Mě tím neurazíš, ani nenaštveš ;)

-------------------------------------------

tento týden jsem ještě nemazal schránku, tak tu máš konec, dál to není, protože bych ti v odpovědi musel zopakovat to, co jsem psal v prvním postu a to mi promiň, přišlo zbytečné

kam by jsi to tedy umístil ty?

1) toto téma se netýká jen O2, ale všech Škodovek

2) lampárna je "tlachání" o všem jiném, jen o problémech s auty ne

3) vzhledem k tomu, že je to oprava, tak já s tím problém nemám, aby to bylo v návodech na opravy...

Ahoj PASAT

PS: Pokud máš konkrétní problém, tak ti s ním rád pomohu. Stačí říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:

juchů

passate, pořád jsi si nepřečetl, k čemu sekce instalační manuály je. Máš tam vyvěšené téma s postupem, co a jak než založíš téma.

Ty jsi žádný návod nevytvořil, a ptáš se tam.

Co víc?

p.s.: v podpisu si měj co chceš, nezamyká to tu nikdo, nemaže a na jinejch fórech si piš co chceš. :)

Mě tím neurazíš, ani nenaštveš ;)

-------------------------------------------

tento týden jsem ještě nemazal schránku, tak tu máš konec, dál to není, protože bych ti v odpovědi musel zopakovat to, co jsem psal v prvním postu a to mi promiň, přišlo zbytečné

Já jsem v poho, ale jak vytvořit návod z něčeho, co "nadčlověk" zastaví ???

Třeba by jsme se i k manuálu dostali, co ty "EX bobiku" ? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. sekcia manualy je na hotove manualy a nie na otazky, v tom ma bobik pravdu

2. je tu napriklad sekcia poruchy, zavady, v kazdom subfore mas sekciu interier, mas sekcie ostatni, ...

3. ked v OII vyriesis tento problem a najdes niekolko spolahlivych rieseni, nafot to a sprav manual, potom nebude ziadny problem s umiestnenim v sekcii rady, navody, ostatni Ti budu vdacni a bobik (a ani ziadny iny mod/admin) nebude mat proti takej teme namietky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přide docela smutný, že jsou na tomto docela slušném fóru, takový rozbroje mezi adminama a členy. Musim ale uznat, že občas za to můžou i admini sami. Jako třeba mělo pobavilo toto: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=59711. Je to sekce bazar, kde admin napomíná jistého člena, že pokud neprodává nebo nekupuje, tak tam nemá co psát. Admin ale tímto napomínáním sám porušuje pravidla. Proč místo toho daný příspěvek nesmaže a důvody nesdělí pomocí SZ? ;) Nevim, možná to je pro někoho kravina, ale mě osobně docela "pobaví", jak se tu musí do puntíku dodržovat pravidla a admini sami je porušují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...