Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

Vid? To byl magor a podle mě fakt hodně riskoval vůči divákům.Jinak na té motorce Pája to předváděl v sobotu a o ukradených klíčich fakt nic nevím.

Tak to bylo v neděli,je to možný,prostě přišel,že nemá klíče :smich: Já Pavla trochu znám,jezdí trénovat na letiště do HK. Mám i pěkný záběry,z jiný akce,ale sem to nepatří,takže to dávat nebudu. Jinak ten na 4kole fakt magor největší,co se týče i těch lidí,dokonce myslím,že někdo šel domu s ohořelým obočím,když tam za to fakt vzal ,já stál naštěstí nahoře na rampě,ale teplo z toho šlo teda fest.........byl jsem tak 15 -20 m od něj.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kajo, pro tebe snad jen jedna rada... Vykasli se na fotky z netu, vsichni kdo sem piseme ten net mame a pouzivat umime a to, ze se sem nebudou davat padlo jiz na 1. par strankach, tudiz pred rokem a pul... :palec2:

Kdyby jste se divili, proc je to zamcene, tak pro to, ze jsem si udelal ten cas a vycistil to, stejne jako Cunek Vsetin! Zdrzte se zbytecnych diskuzi, kdyz tio neumeji osetrit lokalni modove, kteri naopak tu debatu rozviruji, vezmu si to tu na starost sam :D

nove tema

Z D E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...