Přejít na obsah

Psí chlupy ....


TELEPORT

Doporučené příspěvky

já poradim jednu věc, jak jsem to dostal z auta ja......kup si v obyčejný čistírně lepící válečky...ty válečky maj na sobě odmotácí lepící pásku, na kterou se ty chupy nalepěj, pak ten kus odmotáš, a vyhodíš a máš ho zase připravenej.....není to nikak zvlášť drahy...kolik přesně, tak to bych kecal ale do 100kč určitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si zase myslim ze lepsi je pustit si do auta kuraka, mame doma bilyho psa a to je m.dat, jednou sem ho vezl v aute a furt tam ty chlupy sou kua nekde. kuraku vozim v aute spoustu a uplne v klidu, nemuzu si stezovat...ale nesmej mi teda v aute kourit lol

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje rec, v aute hulit je humpl, nejlepsi dyz se me nekdo zepta ja reknu ne a pak to musim este 10x opakovat - to me dokaze max vytocit :feve:

a proto: kurak(cti osoba se zapalenou cigaretou) a pes nesmi do auta!!!

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja cistim chlupy z auta prumyslovym vysavacem, ma celkem solidni tah a dostane vsecky chlupy pryc .)pokud by si byl jeste alergik jako ja, tak si to zajed at ti to vycisti na mokro.

Jinak koureni v aute je fuj :(a celkove taky, ale jsou z tech lidi aspon dobry prachy do statni pokladny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem alergik takze ja mam toto vyreseno ale dolovat neco podobneho tak pouziju to lepici kolecko - myslim ze to maj v OBI nebo kde sem to bral - je tam 1000000 vrstev - odtrhnes a jedes dal a funguje to skvele! i na hadry...

Mají ho v IKEA za 19,-Kč. Nemá to chybu. Takové ty omyvatelné jsou na prd, po čase to přestane lepit, ale tyhle trhací jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...