Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Je zajímavé, že příspěvků je zd už skoro 200, ale hlasů jen 73. Já volím vždy pravici, nic jiného než ODS mi nezbývá. I když na ně občas taky nadávám. Hlavně proto, že dělají zbytečné hlouposti kterýma si některé své voliče odrazují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,nebo treba ted uz nevim ktery z ODS to byl ,na dotaz jak se bude resit zvyseni odchodu do duchodu na 65 let u horniku a pracujicich v tezkem prumyslu,tak odpovedel nijak,najmeme si ukrajinske delniky,,

jeste k teto vete: dneska jsem poslouchal jednani poslanecke snemovny a Langer tam mel pul hodinovy projev kolik nas stoji cizinci a jak je jim treba platit 20 litru mesicne a jak je to vyhodne jim dat odchodne,

nastehoval bych je Langrovi a Necasovi do kvartyru, parchantum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak.. přesně, anebo ať Langer stojí na hranicích a peníze jim dává ze svého... co je nám do toho že si to neumí české úřady ohlídat takovou věc a třeba zpřísnit doklady a řády k pobytu a práci v ČR cizincům.... to je jako s tím alkohol testerem do aut. Poslanec jel nalitej jako žolík a hlavně že on si dýchl před tím než za volant usedl. teĎ si vymyslí takovou pí..vinu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to byl celkově nápad roku, uplně vidím tu situaci: ve tři ráno z knajpy vypadne nějaký Lojzek, nařezaný jak jeseter, tři pět v krvi, po čtyřech se doplazí k autu, nacpe se po půlhodině snahy trefit zámek dovnitř, sedne za volant a... a....a... veme si trubičku, dýchne "Jejda, jsem pod vlivem alkoholu", zamkne auto a zavolá si taxi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak.. přesně, anebo ať Langer stojí na hranicích a peníze jim dává ze svého... co je nám do toho že si to neumí české úřady ohlídat takovou věc a třeba zpřísnit doklady a řády k pobytu a práci v ČR cizincům.... to je jako s tím alkohol testerem do aut. Poslanec jel nalitej jako žolík a hlavně že on si dýchl před tím než za volant usedl. teĎ si vymyslí takovou pí..vinu :aggressive:

co je me do toho, ze Rath cpe penize Stredoceskyho kraje do poplatku a nebudou penize na nic jinyho?? at to dava ze sveho. Je to uplne stejny jako to rikas ty.

na silnice vyclenil 60mil na rok, to je vysmech!! nemluvim o revitalizaci mest a obci, kde muzou mesta a obce vyhodit projekty a studie za ktere daly miliony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice zajímavý názor, ale rád bych věděl, z jakých zdrojů autor čerpal info o poměru vybraných peněz k poměru počtu lidí, kteří umřeli na rakovinu a ze kterých statistických údajů vydedukoval, dle autora nepopiratelný, fakt, že lidi na rakovinu umírali kvůli tomu, že se neplatily poplatky.

Z nestranného pohledu se tento názor jeví jen jako snůška populistických žvástů.

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to byl celkově nápad roku, uplně vidím tu situaci: ve tři ráno z knajpy vypadne nějaký Lojzek, nařezaný jak jeseter, tři pět v krvi, po čtyřech se doplazí k autu, nacpe se po půlhodině snahy trefit zámek dovnitř, sedne za volant a... a....a... veme si trubičku, dýchne "Jejda, jsem pod vlivem alkoholu", zamkne auto a zavolá si taxi.

Takovýto "hovězí nápad" pouze vnucuje myšlenku, že za tím stojí nabídka tučné provize od distributora těchto testerů pokud by se mu to podařilo prosadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcete říci, že v minulých rocích, kdy mimochodem pojišťovny vykazovali miliardové výdělky.

Neplnili svoje povinosti a nechali lidi chcípat?????? A teď když se topí díky poplatkům v penězích ještě více tak teda zaplatili léčbu více lidem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no porad nechapu proc se ted maji topit v penezich :) podle me snizeni pacientu neprinesli zadne poplatky 30kacek,ale system dnesni nemocenske, jako jit dneska na tu zebracenku tak to si kazdy 2x rozmysli, poplatky jdou stejne do kapes doktoru a lekarniku, a jestli davaji dotaci na paralen za 10 kacek a lidi kvuli tomu chodi si ho predepisovat,tak je debilni system a je ho treba zmenit,ne vymyslet zas dalsi ,co nejlepe jeste vic neprehledny a porad dokola,neco zmenit ,tomu se rika reforma,ne vymyslet dalsi balast k nicemu,ja jim klidne mesicne tech 30 kacek navic poslu na zdravotnim pojisteni,jen kdyz nebudu muset k doktorovi nosit drobne,nebo proc neudelaji nejake nadstandartni placeni pojisteni,at kdyz pujdu jednou za 10 let na nemocenskou nejdu s platem o 12 litru dolu,myslim ze by se naslo spousty lidi ,kteri by si priplatili treba petikilo nebo litr mesicne ,kdyby jim to garantovalo jednou za rok mesic nemocenske za slusne prachy

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsi naprosto na omylu, to ze je min pacientu je presne kvuli poplatkum. Pac tam ted nechodej duchodci si pokecat kdyz jdou okolo a lidi co maj rymicku a kasilek. Tohle udelali poplatky a je to hodne lidi. Mam znameho doktora a tem me rikal, ze mu tam prisel duchodce a rikal mu, ze kdyz ted ty poplatky platit nemusi tak ho tam bude mit kazdy den. Sice extrem ale jako priklad to poslouzi dost dobre!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsi naprosto na omylu, to ze je min pacientu je presne kvuli poplatkum. Pac tam ted nechodej duchodci si pokecat kdyz jdou okolo a lidi co maj rymicku a kasilek. Tohle udelali poplatky a je to hodne lidi. Mam znameho doktora a tem me rikal, ze mu tam prisel duchodce a rikal mu, ze kdyz ted ty poplatky platit nemusi tak ho tam bude mit kazdy den. Sice extrem ale jako priklad to poslouzi dost dobre!!

Byl jsi rychlejší. O těch důchodcích kteří si přijdou pokecat, že je tadyhle něco píchlo, jinde svrbí a pod. A když přišel někdo se skutečnou chřipkou, tak než by tam strávil půl dne tak ji raději přechodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, můj doktor to dělal tak, že vždy upřednostnil lidi z praxe před těmi, kteří byli nezaměstnaní, nebo penzisty a bylo pořešené i bez třiceti korun. A přecházení chřipek a viróz JE fenomén, který se objevil po změnách marodek, to je nepopiratelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsi naprosto na omylu, to ze je min pacientu je presne kvuli poplatkum. Pac tam ted nechodej duchodci si pokecat kdyz jdou okolo a lidi co maj rymicku a kasilek. Tohle udelali poplatky a je to hodne lidi. Mam znameho doktora a tem me rikal, ze mu tam prisel duchodce a rikal mu, ze kdyz ted ty poplatky platit nemusi tak ho tam bude mit kazdy den. Sice extrem ale jako priklad to poslouzi dost dobre!!

no nerekl bych ze je to nejaky masovy fenomen,mozna par debilu duchodcu se najde,ale nedokazu si predstavit ze by tisice duchodcu kdyz prestanou platit poplatky okamzite zacli okupovat cekarny, taky bych mozna reformoval system boli me ucho - obvodak - usni , proc nezajit rovnou na usni,taky nechapu proc obvodak ktery ma za cely den 6 lidi v cekarne porad krasne prosperuje,s kralovskym platem,tady se ve zdravotnictvi ztraceji neuveritelne prachy,ne v paralenech

samozrejme ze ten doktor bude nadavat,vymyslet si duchodce okupanty,nedokazu si predstavit ze mi nekdo da 200-300 denne zadaco a za pul roku mi to chteji vzit, svine socanske :D

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je naprosto neuvěřitelné, jak se taková totální prkotina jako 30 korun za doktora zvrhla v celospolečenské téma. A přitom se jedná objektivně o to nejrozumější, co pro normálně pracující lidi bylo ve zdravotnictví uděláno. Když jsem byl před pár lety u doktora, bylo tam v 7 ráno 10 stavařů, t.č. na nemocenské (byla zima) a 5 důchodců. Po hodině a půl jsem se dostal na řadu a na receptu paralen + kapky. Od té doby jsem místo k doktorovi chodil přímo do lékrny a ty léky za těch pár kaček kupoval sám. Když jsem byl u doktora loni v únoru, seděl jsem tam sám ...

Jinak pořád, i přes ten obecný bo...l v politice volím ODS, protože jako jediná pseudopravicová strana (kéž by naše pravice byla alespoň zpoloviny tak pravá jako americká levice) , která má šanci se do parlamentu vždy dostat, se alespoň naoko tváří a občas i něco prosadí pro lidi, kteří mají zájem se o sebe starat sami a nepotřebují za sebou vševědoucí stát a mraky sociálních dávek na každé uprdnutí, regulací apod., jak nám to předvádí oranžová a rudá. Navíc ta oranžová v poslední době místo konstruktivní opozice hraje roli destruktivních populistických pantátů. Důvod je jediný - v našem státě proteče z každé koruny HDP přes státní rozpočet a související organizace, instituce, fondy apod. možná polovina. A to je to velké lákadlo a nezáleží na straně, který je zrovna u moci. Pokud bude objem státem ovlivňovaných toků takhle velký, tak ten binec v politice bude pořád stejný, ať bude u moci kdokoliv. Proto fandím každému, momentálně ODS, kdo se snaží objem těchto prostředků snížit. ČSSD dělá opak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to taková polopravda. Za ty třicetikačky co zůstanou v ordinaci se léčba rakoviny nezlepší. Pokud se neodstraní ty obrovské černé díry a lobing farmaceutických firem, tak stejně budem chcípat. Proč se neomezují příčiny vzniku rakoviny!!!!!

V brzké době má projít rakovinou mezi 1/5 až 1/3 lidí. Co stálé překračování emisních limitů, k čemu tedy jsou. Co potraviny, na co ty barviva, zhušťovadla, melanin....honba za co nejnižší cenou a kvalita je pryč.

Je to hrozná nemoc, co Vás srazí na kolena a důstojnost, ta je v pr..li.

Pokud to má někdo v okolí, je to špatné. Když to má někdo v rodině je to tragédie a když to má člověk osobně.....

A do toho pak postup při léčbě, ta arogance, neochota, průtahy, naschvály mezi doktory, ztracené či špatně provedené lékařské zprávy/vyšetření (potom vším procházíte znovu a termín se posouvá - možná záměrně), zamlčování možností léčby a možnosti podpůrných prostředků. A přitom máte zákonné právo si vybrat způsob léčby, doktora a také nemocnici, no jen to zkuste!

Kdo si tím prošel, tak ví o čem mluvím, nebo měl sakra štěstí a vše klapalo. Peněz ve zdravotnictví je dost jen se nějak nehospodaří...., no a lidskost doktora penězi nějak nejde získat.

Proto jsou pro mne ty tahanice jestli oranžoví či modří blábol.

Oni (rozuměj-politici a ti vlivní v pozadí) to nechtějí vyřešit, přece není v zájmu aby se vše zprůhlednilo a dodržovaly se pravidla.

30 kaček, ano (jen kvúli zbytečným pacientům-chytrolínům), ale ne aby šli do peněženky doktorovi, měla by být povinost tyto peníze použít na modernizaci zařízení apod.

Časem to dospěje k tomu, že nedáš-li na léčbu třeba půl miliónu tak chcípneš???!!!

A to samé - systémově je i v jiných odvětvích.

Někdy se to v životě seběhne hůř jak ve filmu. Si člověk říká, že už to stačí, že je problémů dost a ono se posere zas neco jíného a kupí se to. A za ty roky co kolem sebe vidím a čím si sem tam taky projdu, tak něvěřím, že to chce někdo dát doopravdy do pořádku. A to se týká zdravotnictví, státní moci....

Dřív jsem si myslel, že ty díry a chyby v zákonech udělal debil, no časem mi došlo, že to někdo sakra dobře vymýšlí aby člověk na ně nemohl.

Jsme ovečky, které se jen manipulují a využívají.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peterer vynikajici prispevek, chvalim ,konecne zase jeden z opravdu velmi kvalitnich prispevku,jde videt ze lide kteri mysli a nenechaji se jen ovlivnovat propagandou dneska ,jeste nevymreli mas muj obdiv ze to dokazes tak napsat,ja si to same myslim,ale dohromady bych to nedal ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...