Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Přijede Paroubek na návštěvu za Putinem a ptá se ho:

- "Hele Vláďo, jak ty to děláš, že si furt tak populární, volí tě 90% lidí a tak?? To já bych taky chtěl".

- "Víš Jirko", řiká Putin, "já mám rudý hranatý koule."- "Rudý hranatý koule? A k čemu je to dobrý?", ptá se Paroubek.

- "No vidíš támhle toho chlápka s transparentem PUTIN JE HAJZL!, tak sleduj", řekne Putin, začne se drbat v rozkroku a řiká při tom: "Koule rudý hranatý, ať jsou všichni nahratý!". A co čert nechce, než bys řekl švec, chlápek s transparentem zakopne, spadne na silnici a než se stihne zvednout,

přejede ho náklaďák.

Putin vezme ze stolu noviny a řiká: "Vidíš tyhle noviny? Napsali tam o mě dneska, že jsem neschopnej". Začne se drbat v rozkroku a řiká "Koule rudý hranatý, ať jsou všichni nahratý!" a prej ať se Paroubek kouká odpoledne na zprávy. Paroubek se vrátí do hotelu, zapne si televizi a tam ve zprávách hlásí, že redakce těch novin, co se Putinovi ráno nelíbily, vyhořela, a za

chvíli na to vyhořela i tiskárna, kde se tiskly.

Paroubkovi se to rozleží v hlavě po návratu do Prahy volá Putinovi: "Hele, Vláďo, já bych měl na tebe prosbu, neuměl bys to nějak nějak zařídit, aby u nás padla vláda?"

A Putin na to: "Sorry Jirko, ale na to sou mý rudý hranatý koule krátký. Na to bys potřeboval mít zelenou piču a tlustýho čuráka, a já fakt nemam nejmenší tušení, kde by se dali sehnat."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že by vyšší platy pomohli, mám známého (víme o sobě zdravíme se, ale tím to hasne, kamarád to není), který se dostal na MF a má přerozdělovat ročně kolem 7-10 miliard a plat má dle tabulek 24000,- hrubého. Člověk kterému pod rukama proteče tolik peněz a budou u něj lobovat různé firmy, by byl blbej kdyby s tímhle platem nebral, kdežto kdyby měl tak od 100 tis výš (podle hospodárnosti) tak by ho to podle mě ani nenapadlo.

A teď další známý mi poslal o víkendu sms, že se dal na politiku, podle mě zajímavá alternativa k ODS, ale do podzimu mají hrozně málo času k tomu aby se dostali do podvědomí. Svobodni Spíš bych to viděl až příští volby.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že by to u většiny pomohlo. Důležitá je taky velká kontrola, s kterou by museli souhlasit, aby měli takýto plat.

Jinak je chyba, že lidé nevolí podle programu. Ale podle módy a podle slova pravice levice a podle toho kdo má větší šanci vyhrát.

Kdyby lidé volili podle programu a podle toho jak se chovají byla by tahle lůza už dávno v kopru.

Tohle nám nutí oni, aby jsme volili jen je velké strany, že malou nemá smysl, ale kdyby se tím lidé neřídili tak by to smysl mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat Töpfer to pojal trosku ze sveho pohledu :D ,

ztratili jste pamet ? copak pred rokem 89 brali herci mega za film ?

Proletariat odpovida : my ne , my si pamatujem ze tu praci co dnes dela jeden, delalo kdysi 10 lidi a za v prepoctu vic penez :p

neco takoveho muze fakt vypustit jen kokot z Prahy, myslim ze v jakemkoliv jinem meste to rict tak dostane pres drzku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

creck : sakra ... asi sem mimoprazska vyjimka, ale co je spatneho na tom, ze ma mega za film ? I kdyby mel 10 mega, tak tobe to muze byt u prdele, jeho penize, jeho smlouva, pokud si furt stezujes, di delat herce kdyz si myslis, ze je to tak snadny. Pokud zavidis prazakum, jed makat do Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

creck : sakra ... asi sem mimoprazska vyjimka, ale co je spatneho na tom, ze ma mega za film ? I kdyby mel 10 mega, tak tobe to muze byt u prdele, jeho penize, jeho smlouva, pokud si furt stezujes, di delat herce kdyz si myslis, ze je to tak snadny. Pokud zavidis prazakum, jed makat do Prahy.

no o tom ze ceska televize vybere ze ,,zakona,, poplatky za TV a potom natoci film s herci kterym da hezky tucny honorar ,by jsme mohli diskutovat dele, podle me to je pomalu chovani mafie, proc jdou z dani prachy na divadla,rozvoj kinematografie atd... ? To jsou hezky roztocene i moje dane !! takze to uprdele opravdu nemam

nechapu proc tak vyskakujes ? jen pisu o priblblem reklamnim spotu ODS, spousty lidi v republice maji pamet vynikajici a takovy bordel co zavedli z 80% clenove ODS asi nikdo v teto republice nepamatuje, pokud tady chces vyskakovat a tvuj rozoumek nepochopi ani zakladni ironickou poznamku s miliardou smajliku, tak bez radsi cist maleho Bobse, to je lehci cteni :aggressive:

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc ? aby jste to zas vy ODSaci roztocili ,nebo si to s pribuznyma rozdali v nejake statni zakace ? ma prace je forma protestu proti tehle svoloci :smich::clap:

takže se v rámci typický český povahy nepředržeš, pokud neděláš absolutní hov.o, ale budeš remcat a závidět všem okolo kteří se mají líp. Tohle mě fakt na většině Čechů neskutečně sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže se v rámci typický český povahy nepředržeš, pokud neděláš absolutní hov.o, ale budeš remcat a závidět všem okolo kteří se mají líp. Tohle mě fakt na většině Čechů neskutečně sere.

Takove ty kecy o zavisti a typickem cechackovstvi mozna fungovali za prvni republiky, kdy ve meste bylo pet sevcu a jeden nebo dva byli velmi schopni a meli se fajn, ukaz mi dnes poctiveho podnikatele, ktery nelita od rana do vecera aby vubec prezil, :palec2:

nevim kolik ti je let ,ale probud se mame tu jednadvacate stoleti globalizace a nadnarodnich firem ! z toho magora asi pujdu na lod davat dohromady smes koreni jako lekarnik pemprton abych moh konkurovat coca-cole lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takove ty kecy o zavisti a typickem cechackovstvi mozna fungovali za prvni republiky, kdy ve meste bylo pet sevcu a jeden nebo dva byli velmi schopni a meli se fajn, ukaz mi dnes poctiveho podnikatele, ktery nelita od rana do vecera aby vubec prezil, :palec2:

nevim kolik ti je let ,ale probud se mame tu jednadvacate stoleti globalizace a nadnarodnich firem ! z toho magora asi pujdu na lod davat dohromady smes koreni jako lekarnik pemprton abych moh konkurovat coca-cole lol

dost na to abych o světě věděl svý, je jich dost co celý den nemusejí lítat protože mají slušně rozjetý svůj byznys a šlape jim to. Jinak ta závist tady je stále, bydlím ve velkým městě a tuhle sousedka povídala babičce - jsem koukala, že ten Váš mladej má 2 auta. To si na ně vydělal prací jo? :feve: A těch lidí je dost, prostě těžko chápou, že někdo ani ne ve třiceti má barák a 2 auta o čemž oni si mohou nechat zdát, ale než by se snažili tak radši závidí a pomlouvají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to jednou někde psal. Na Crecka nemá cenu reagovat, buď jen provokuje a vyžívá se v tom a pak stejně jako rozumný člověk hodí svůj hlas ODS, nebo je to zakomplexovanej magor, který jen závidí, pak je ještě jedna varianta a to že šíleně ujíždí na crecku a pak absolutně vůbec netuší realitu. Už vidím jak bude zase s křikem reagovat i na tenhle příspěvek a uznávám že vůbec nejlepší je na něj nereagovat, pak si nemá na kom honit své pomýlené ego... Crecku až od tebe jednou přečtu rozumný názor (s pravdivými argumenty) bez komunistických nářků (pečení holubi už naštěstí fakt nikdy nebudou) tak na tebe možná změním názor... Smajlíci nejsou schválně za vším si stojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já bych to neviděl tak hrozně, vím že nemůžu jmenovitě napsat že "L****r byl okraden" můžu napsat "byl okraden nějaký politik" ale můžu napsat "Langer kradl" nebo "Langer je debil" ani jedno není z odposlechu takže to můžu klidně napsat. Jo a ještě doplnění nezakládá se to na pravdě to jsou jen příklady páni cenzoři. :p

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi někdo šahá na moje práva a svobodu a ničí demokracii tak jo. :aggressive:lol

Zprávy nejmenované televize: Nejmenovaný politik byl okraden, a nejmenovaný podnikatel kamarád nejmenovaného politika byl zastřelen v nejmenované restauraci, a kamarádil z jiným nejmenovaným podnikatelem. :smich: Zupa :palec2:

Je to blbost, špatnej zákon.

baurak: a ty mě taky nes.. ty boháči z novější Octávkou lol Určitě deláš prd a máš za to hrozný prachy.

Narval bych Vás do michelinky tahat pneumatiky hajzly intelektuálský. :p

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nestraník. lol

A hlavně si dělám prdel, aby jste si nemysleli. ;) Nesnáším závist.

Ale za tím, že se tímhle ukrouhl kus svobody si stojím. Je to rozhodnutí čistě politické a účelové.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...