Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

pánové sorry, cikáni v lásce nemám, ale ta holka nikomu nic neudělala a navíc se těžko jako cikánka mohla projevit, vzhledem k věku, každopádně je to hnus a jednání "za čarou"

jestli to tady chcete obhajovat, tak mě děsíte daleko víc než média, zabijáku a crecku s bejzbolkou,

absolutně nejsem přesvědčenej, že se takto mají hájit práva a pokud je pravda co píšou, že před deseti dny se uzavřelo řízení, ze kterého vyšel majitel, tak je těžko někdo stíhal vystěhovávat

Naprosto přesně vyjádřeno!

ale klidne si predstav pod mym nickem co chces, zkus nekdy zajit a promluvit si s lidma ktere cikorky okradli, znasilnili jim zenu a to povetsinou se tahle komunita zameruje na deti, me cigani tak zmlatili dite do krve,kvuli stopadesati korunam o ktere ho okradli, ze dostat do ruky toho hajzla tak ho klidne tou bejsbolkou pretahnu, nas stat s nema nedela nic a ano klidne se k tomu priznam, po tomto cinu jsem silny extremista nebo jak se tomu rika kdyz nesnasis cigany, myslim ze bys hodne zmenil nazor videt tve dite na zemi v krvi jak do nej kopou dva cigani

Chápu Tvou osobní zkušenost, ale kolik znásilnění se týdně stane a u kolika z nich je Rom? Taky nenadáváš na všechny bílé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka jednou jsem videl statistiku a zdesil jsem se, presne cisla si uz nepamatuju , ale vim ze slo o brutalni cislo , na to ze jich je v republice par stovek tisic se podileji na zlocinech neuveritelnym cislem, ja se tomu dnes uz ani nedivim, jelikoz u nich krade uz kazde 6 lete dite a to brutalnim zpusobem, chtel bych videt kdyby se pomer sil obratil a v nasi zemi zilo 200 000 bilych a zbytek romove, jestli by se i oni tak ladne a ohleduplne chovali k nam , zivili nas, satili,davali nam zdarma ubytovani a penizky na chlast,

muzete si o mne myslet co chcete , ale s nema nepohnou zadne zakony a ani nejaka prevychova, jedine pozavirat do uzavrenych ghet a tam na ne tvrde dohlizet, oni svou mentalitou nejsou schopni zit v normalni spolecnosti, myslenky dospeleho roma jsou jako u ditete, nema zadnou odpovednost za vychovu a budoucnost svych deti

jedina ma chyba je , ze se to nebojim rict, ano nesnasim cigany a muj nazor je ze se nikdy nezacleni do normalni spolecnosti, myslete si co chcete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka: zas na druhou stranu vem si kolik % cikanu tu zije a pak si predstav kdyby jich bylo stejne jako nas. Za predpokladu, ze by se chovali stejne jako se chovaji ted, tzn 10% je slusnych pracujicich, do skoly chodicich a zbytek jen verbes zatezujici spolecnost. (% byla jen odhad)

EDIT : koukam creck to s tim pomerem napsal driv nez ja ;) to napsal. Jinak to cislo sem take videl a bylo to vazne dost sokujici. Tim se samozrejme nezastavam tech co udelali to co udelali, tem bych dal provaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedina ma chyba je , ze se to nebojim rict, ano nesnasim cigany a muj nazor je ze se nikdy nezacleni do normalni spolecnosti, myslete si co chcete

Je otázka co je normální společnost - oni měli svůj způsob života, relativně bezproblémový, ale pak je komanči demobilizovali, narvali do bytů a od té doby problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, když už tak černocha (a ne cernocha), když neumíš nebo nemáš rád latinské výrazy a vadí slovo negr. Které vyjadřuje to samé jako slovo černoch. Není to hanlivé Korantenga mám rád. ;)

:)

Zapomněl jsem, že je tu cenzura.

http://www.novinky.cz/domaci/166970-ods-sl...-nedorazil.html

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka to nebyly jen komancove, do bytu je narvali skoro po celem svete, a je to podobne jako tvrdit ze nas odtrhli od pluhu a poli a nuti nas delat v tovarnach, proste takova je doba a spolecnost, kdo se nechce zaclenit musi z kola ven , me se to taky nelibi, taky bych strasne rad jen cely den chlastal a bavil se, ty ne ?

ja jen nechapu co chteji porad po celem svete resit, nevim proc tomu rikaji rasismus a podobne zvasty, cigan byl po staleti kocovny zlodej, denno denne nasrot, nestarajici se o svou rodinu, ktery jen cely den kradl a vecer se bavil, tohle nikdy nikdo nepredela, rekneme si to jasne , tohle je nas domov, ne jejich a bud se na navsteve budou chovat slusne a podle pravidel, nebo dostanou pres prsty , kdyz s tim nic nedela vlada, tak si ve svem okoli udelaji poradek lide sami

nevim jak znas cigany ty, ale z me zkusenosti vim, ze jsou to ultra frajeri kdyz je jich pet pohromade, to do kazdeho vyryvaji, obtezuji atd.. kdyz se potom najde particka ktera jim za nejakou svinarnu rozbije drzky, je to hned obrat o 360 stupnu jake jsou utlacovane chudinky a za nic nemuzou.

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, když už tak černocha (a ne cernocha), když neumíš nebo nemáš rád latinské výrazy a vadí slovo negr. Které vyjadřuje to samé jako slovo černoch. Není to hanlivé Korantenga mám rád. ;)

:)

Zapomněl jsem, že je tu cenzura.

http://www.novinky.cz/domaci/166970-ods-sl...-nedorazil.html

Pokud pouzivas todle slovo, uz ten tvuj post zni dost rasisticky. Navic mam rad tydle bile frajirky co si tu na netu hazej ramena, ale pred cernejma bratrama by radsi drzeli usta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF: a vis proc by byl ticho? Protoze dalsi lidi by radsi zavreli oci, nez aby pomohli bilymu, kteryho buzerujou cikani, takovej my jsme narod, stydet bychom se za sebe meli!! Nechavame si tady slapat po sobe samych! Uz jsem takovyho chovani videl dost, at uz to bylo na ruzny slecny, ktery otravovali cikani, tak na starsi lidi v autobuse. A nevim jak ty a nebo ostatni, ja tomu prihlizet nebudu. Az treba jednou bude potrebovat tvoje dcera nebo syn pomoct od ostatnich pred cikanama a nikdo mu nepomuze z duvodu, aby mu taky nebylo ublizeno, tak si to potom povime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem asi prehlidnul, po zkusenostech s cernochama musim rict, ze s nima jsem nikdy problem nemel. Ale kdyz vidis 2 cikany, jak jdou kolem zakladky a strkaji tam do nejakyho prvaka a jeste na nej maji kecy... :aggressive: Taky se zastavam, vsimam si, kdyz se nekdo mota podezrele kolem auta atd, proste mi to neni lhostejny. At uz je to bilej a nebo cernej, ale je fakt a to nikdo nevyvrati, ze ti cikani k tomu maji daleko vetsi sklony.

Ted jsem o nich vypracovaval praci do skoly, takze jsem si dost nastudoval... nemeli to vzdycky jednoduchy, ale cas na to, aby se hodili do klidu a zili "normalne", meli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s houmikem, staci se projit po Ostrave , projet se salinou ve vecernich hodinach v problemove lokalite a mate problem,

vubec nesouhlasim s Topolankem ze v Ceske republice buji extremizmus, jen casu na prizpusobeni a vyreseni problemu meli dost, lidi uz maji slibu plne zuby a berou pravo do svych rukou, jde nadherne videt ty jejich populisticke kecy na pripadu Kocaba, staci mu nabidnout aby si tam sel bez ochranky na tyden bydlet a mame tu vymlouvani a ticho po pesine.

rasismus a utlacovani tu opravdu je ,ale ze strany cikorek !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu rasizmus, ale pomalu uz takovy obraceny... bily se boji jezdit vecer busem, chodit vecer pesky z hospody. Co mi vypravi pritelkyne, jak na ni cikani hnusne cumi a co maji za drzy poznamky :aggressive: voe, nemam na to, abych normalne oslovil slecnu, tak drzim hubu a nedelam problemy.

Ja se jen bojim toho, aby to nedopadlo tak, ze nas budou zase masove oznacovat za narod rasistu atd. Zminoval jsem se o ty praci. Bylo to v ramci Internationale Wirtschaft na rakouske skole. A musim teda rict, ze ucitel nebyl z meho vyberu vubec nadseny a nekolikrat mi to tema rozmlouval... kazdy se o tom boji mluvit a jakmile si jako stat dovolime rict nas nazor a konecne zacneme davat najevo, ze tady takovy lidi nechceme, tak jsme hned rasisti. Vim, ze tady tyhle nazory uz nekolikrat padly, ale chtel jsem se taky podelit o svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud pouzivas todle slovo, uz ten tvuj post zni dost rasisticky. Navic mam rad tydle bile frajirky co si tu na netu hazej ramena, ale pred cernejma bratrama by radsi drzeli usta.

Já tady neházím ramena. Nikdo mi nebude nařizovat jak mám koho nazývat. Nečtu slovníky politické koreknosti, takže nevím a kašlu na to, které slovo, označení je zrovna cool, a které je zakázané? To bude ta demokracie že :-)

Slovo negr neberu jako urážku, a jestli ti přijde, to že je někdo černej jako urážka jsi pěknej rasista. A už bych se o tom přestal bavit jestli ti toto slovo vadí nepoužívej ho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nechápu. Asi za to může ta mediální masáž.

Lidé se bojí cokoliv říct proti této skupině lidí, která je upřednosťňována.

Zajímavé, že sami černoši se za negry označují a říkají si mezi sebou negře. Třeba v rapu je to vidět.

Já na rozdíl od těchto pseudohumanistů nejsem rasista a chci stejná práva a povinnosti pro všechny.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn, to ja chci taky, ale to je stejne pohadka, vzdyt vis, jak to chodi... radsi jim prisypou kazdy mesic 15tisic, nez aby to s nima nejak resili. Ale cim vic se to bude protahovat, tim horsi to nakonec bude a jak tady psal nekdo predtim, zacnou to brat do ruky "normalni" lidi a to pak bude mazec...

Ty cesky media jsou uplne nehorazny jako :feve: jedno veliky divadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF co se tyce cernochu, ja osobne nemam s cernochy jediny problem, ale od kamose ktery dlouhou dobu pracoval v americe vim ze je to naprosto stejna situace jako u nas cigani, v ,,nerasisticke,, americe uz to doslo tak daleko ze maji vyhrazene mestecka uvnitr mest , ktere jsou prisne hlidane a muzou tam jen obyvatele , hlidaci durazne nedoporucuji vychazet ven po osme hodine bez auta a kdyz to jednou zkusil , prisel o zlaty retizek a hotovost,

dekuji ,ale tohle u nas nechci ! diky politice teto zeme , mame k tomuto systemu velmi blizko,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF co se tyce cernochu, ja osobne nemam s cernochy jediny problem, ale od kamose ktery dlouhou dobu pracoval v americe vim ze je to naprosto stejna situace jako u nas cigani, v ,,nerasisticke,, americe uz to doslo tak daleko ze maji vyhrazene mestecka uvnitr mest , ktere jsou prisne hlidane a muzou tam jen obyvatele , hlidaci durazne nedoporucuji vychazet ven po osme hodine bez auta a kdyz to jednou zkusil , prisel o zlaty retizek a hotovost,

dekuji ,ale tohle u nas nechci ! diky politice teto zeme , mame k tomuto systemu velmi blizko,

Jezis a prosimte kde to ten tvuj kamos byl ? To by me vazne zajimalo, taky sem si tam celkem pobyl, takze sem vazne zvedavej.

Creck: ja po Chicagu chodil kolem pul druhy rano, Americani si klepali na celo, ale mne se nic nestalo, pohoda...

Ono Chicago neni zrovna "cerne" mesto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...