Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Kalousek: Schodek rozpočtu se letos dá udržet pod 150 mld. Kč V pořadu Otázky Václava Moravce to v neděli řekl ministr financí v demisi Miroslav Kalousek. Stejný deficit lze dodržet i v roce 2010, dodal.

... sakra a to je jako malo ? Nebo co tim myslel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde videt ze Kalousek je totalni magor, vetsina firem je v cervenych cislech a on si mysli ze vybere tolik dani aby udelal schodek 150mld :D

v tom vitkove si proste opet cigani napujcovali od lichvaru silene castky a ti chteli sve penize zpet, nasi politici si proste zase honi body na nespravnem miste,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že minulý rok byl schodek 107miliard. Je letos schodek 150milïard jen zbožné přání Kalouska.

Za loňský rok byl schodek 19,4 mld.

Když to srovnám např. s roky 2003 (109 mld při růstu 3,6), 2004 (93 mld při 4,5) nebo s 2006 (98 mld při rekordním růstu 6,8%), tak je loňský výsledek skoro neuvěřitelný.

To MichalF: podle mne tím myslel to, že se to dá udržet i na mnohem nižší úrovni, ale vzhledem k blížícím se volbám je jen ve hvězdách, jaké různé populismy a ekonomické nesmysly naši politici do té doby vymyslí a zrealizují. Když vidím návrhy, které se v posledních týdnech objevují, tak kolikrát nevím, jestli místo zpráv nesleduji Novoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi pověste jak se to kurva počítá. Státní dluh v minulém roce vzrostl o 107miliard, ale schodek byl 19,4miliard.

Makroekonomii jsem už 10 let neviděl, poslední dobou se starám hlavně o své vlastní finance, ale řekl bych, že tam bude mj. velký vliv směnných kurzů (u půjček v cizích měnách) a úroků (ne se všemi musí rozpočet v daném roce počítat). To a jiné položky pak udělají ten rozdíl.

A počítá se to podobně jako ve firmě, tam máš taky oddělené výkazy (rozvaha a výsledovka). Rozpočet je pro stát „výsledovka“ a státní dluh je část pasiv ve státní „rozvaze“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesna jestli to nebude tim , ze o statnim dluhu 19,4 mld psal jen renomovany casopis Blesk lol

skutecne vzrostl o 107mld a byl jeden z nejvyssich, pokud vim ted uz jsme za bilionkem

k tomu Kalouskovi, tak clovek , ktery kdyz polovina statu uz vidi ze se ritime do neskutecnych sracek, vyda v televizi prohlaseni ze se nas zadna krize nedotkne, tak je u me ale opravdu vul

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem předpokládat Langr ten útok, který pravděpodobně nebyl rasistický řádně využije.

A už připravuje zákon, který bude více zakazovat demostrovat vracíme se zpět do totality.

Přijde mi ta hysterie k smíchu sejde se 300nacionalistů projde městem a pokud na ně nezautočí policie nebo áčkaři tak se nic nestane, ale politici řvou, že je čím dál tím více nacionalistů. Keci keci jen si připravují půdu na utažení provázků. ;)

Takhle se to dělá i v americe lid se zastraší a pak lid sám souhlasí a ještě tleská, když jim berou práva a svobody.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ceskapiratskastrana.cz/

Zabiaku koukni :D

v dnesnim projevu Kalouska : podpora firem a vliv vlad v bankovnim sektoru = celosvetovy komunismus, tohle uz rekl Karel Marx pred vice nez sto lety, ktery presne popsal dnesni dobu zivota na dluh :D

akorat ten vas Mirda jeste netusi ze jine reseni neexistuje ;) strasne se mi libi , jak ted po bitve je Mirda velky general ktery vsechno vi

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj konečně pořádná polická strana.

Jinak, jak jsem říkál http://www.novinky.cz/krimi/166881-vypalen...sest-nemcu.html

,už se to vyjasňuje. Cikáni, žili v domě neoprávněně a majitel chtěl svůj dům.

Omluví se cikánské organizace čechům? Za svoje rasistické a nenávistné projevy! Omluví se Langer radikálům? lol

Děsí mě jakou kvalitu médií máme v naší zemi. :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, jak jsem říkál http://www.novinky.cz/krimi/166881-vypalen...sest-nemcu.html

,už se to vyjasňuje. Cikáni, žili v domě neoprávněně a majitel chtěl svůj dům.

Omluví se cikánské organizace čechům? Za svoje rasistické a nenávistné projevy! Omluví se Langer radikálům? lol

Děsí mě jakou kvalitu médií máme v naší zemi. :ble

Fajn, bydleli tam neoprávněně, ale copak je řešením je upálit??

Podotýkám, že nevím kolikrát a jak majiteté zkoušeli vystěhování, které jde v našem absurdistánu dost těžko, ale upálení není řešení a osobně si myslím, že neromům by to neudělali, takže nevím jestli je za co se omlouvat.

Určitě to není důvod k emigraci stovek Romů do Kanady, ale ve 21. století uprostřed Evropy upalovat prostě normální není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka nevim do jake miry nejak znas ciganskou komunitu, ale tento druh ,,lidi,, se ti na nejake zakonne reseni vyslovene smeje do ksichtu, ac nejsem rasista, na dodrzovani zakonu u teto komunity plati jen a pouze bejsbolka ;) samozrejme ze je to chyba nasich vlad, jim staci zarvat ,,rasismus, a hned vsichni stahnou kalhoty

omg kouknete se na CT24 , Zeman se tam smeje Kalouskovi do ksichtu za to jak rikal ze se nam krize vyhne lol

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka: copak někde schvaluji upalování? To je zase ta módní hysterie, máš jiný názor jsi rasista.

Jen říkám, že je jasné, že to nebyl rasistický čin. A proto se mi hnusí výroky politiků a médií, kteří se nad tímto neštěstím přiživují.

Tobě nevadí, že to cikánské organizace svedli na tebe???? Jako na čecha. Bez jediného důkazu a náznaku.

Kdyby obyvatelé byli bílí myslíš, že by politici jednali? Proč se začala hned nejdříve řešit jejich cikánská rasa? Není naopak rasizmus tohle?

Tohle je jen manipulace. Využívání cizího neštěstí ke svému cíli. V médiích krásně sestříhané reportáže, které splynou v jednu. A je to tady jsme jako národ rasisti a proto nebudeme moci demostrovat proti ničemu. A ještě tomu budeme tleskat. 300 blbečků co se projde po městě je hrozná hrozba a je třeba přijmou nějaký práva omezující zákon. Kůli 300lidem a kdo ví jestli. Národ se musí zastrašit pak bude souhlasit.

Je to jednoduché tohle funguje všude v Americe se lidé taky strašili, aby mohli přijmou vlastenecký zákon, který umožnuje odposlouchávat kohokoliv a spoustu dalších věcí atd.....

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové sorry, cikáni v lásce nemám, ale ta holka nikomu nic neudělala a navíc se těžko jako cikánka mohla projevit, vzhledem k věku, každopádně je to hnus a jednání "za čarou"

jestli to tady chcete obhajovat, tak mě děsíte daleko víc než média, zabijáku a crecku s bejzbolkou,

absolutně nejsem přesvědčenej, že se takto mají hájit práva a pokud je pravda co píšou, že před deseti dny se uzavřelo řízení, ze kterého vyšel majitel, tak je těžko někdo stíhal vystěhovávat

Editováno: , autor: Jar_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesna jestli to nebude tim , ze o statnim dluhu 19,4 mld psal jen renomovany casopis Blesk lol

skutecne vzrostl o 107mld a byl jeden z nejvyssich, pokud vim ted uz jsme za bilionkem

Sorry, ale schválně si najdi, co znamenají pojmy saldo státního rozpočtu a státní dluh. Pak snad pochopíš, v čem je rozdíl mezi zmiňovanými 19 a 107 mld.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda odpovim ti jako ta starostka , zkus si vedle nich mesic bydlet lol , myslim ze po mesici budes kupovat o hodne tezsi kalibr nez bejsbolku

samozrejme neobhajuju nejake upalovani dvouletych deti, je to smutne ze za to co provadi ti starsi vzdy trpi ti nevinni

Tesna ekonomika neni zadna veda jak tvrdi Klaus :D bud ten dluh 107 mld mame nebo nemame, muzes to pojmenovavat jak chces,ale porad proste to bude ,,kolik dluzime,, a to je 107 mld, tecka

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže starostka postihuje ti, co za to můžou, ne děti,

pokud to dítě přežije, tak to má na celej život a za co?

tohle je dál než bejzbolka, konečně vím na 100% co si mám pod nickem creck představit, stačí mi tohle téma a tvé příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jar_da: nevím o čem se tu bavíš. Tohle nikdo obhajuje. Nikde tady není obhajoba přečti si příspěvky ještě jednou. Je to hnus a kdo to udělal si zaslouží smrt. Je to zbabělý a neobhajitelný čin.

Ale štve mě, že když se to stane cikánům tak se mluví hned o rasizmu přitom k tomu nebyl žádný důkaz a z největší pravděpodobností jak se teď ukazuje to vůbec nehrálo roli.

A štve mě, že mě jako čecha nějaká cikánská organizace uráží a uráží mě i politici.

Tohle je rasizmus tohle je nenávist.

Je to hnus, že si někdo na neštěstí malého dítěte buduje politické body. atd.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda bud neumis cist, nebo jsi jeden z tech populistu, ani ja ani zabiak jsme tu nikde nenapsali ze souhlasime s upalovanim dvouletych deti, nebo vubec s nejakym upalovanim

jen ze proste cigan si nekde pujci prachy, potom to po nem lichvari chteji zpatky a nasi politici z toho hned udelaji rasisticky cin,

ale klidne si predstav pod mym nickem co chces, zkus nekdy zajit a promluvit si s lidma ktere cikorky okradli, znasilnili jim zenu a to povetsinou se tahle komunita zameruje na deti, me cigani tak zmlatili dite do krve,kvuli stopadesati korunam o ktere ho okradli, ze dostat do ruky toho hajzla tak ho klidne tou bejsbolkou pretahnu, nas stat s nema nedela nic a ano klidne se k tomu priznam, po tomto cinu jsem silny extremista nebo jak se tomu rika kdyz nesnasis cigany, myslim ze bys hodne zmenil nazor videt tve dite na zemi v krvi jak do nej kopou dva cigani

jeste dodam , ze muj kluk od te doby(rok a pul) nevychazi ven bez rodicu (a to nebydlim v zadne ciganske komunite, ve stredu mesta kde jich je relativne malo)

proto se mi nediv, ze se na takovehle zpravy o udajnem rasismu cechu , divam velmi skepticky, znam snad cechy moc dobre a vim ze by jen tak , kvuli tomu ze ma nekdo jinou barvu kuze nehodili nikomu do baraku zapalnou lahev a ze za tim bude na 100% neco jineho, bud lichva anebo ta rodina nekomu provedla neco hodne spatneho

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

k tomu Kalouskovi, tak clovek , ktery kdyz polovina statu uz vidi ze se ritime do neskutecnych sracek, vyda v televizi prohlaseni ze se nas zadna krize nedotkne, tak je u me ale opravdu vul

Ono to je i o tom nepropadat panice. Nemohl říct, že za půl roku se to tu teoreticky posere, to by mu utrhli všichni hlavu, tam to není tak simple.

Já za sebe musim říct, že tady v Praze (poser se crecku lol ) o krizi nic moc nevíme a ani ji (tu prejkrizi) necítíme, na nový auta čekačka 3 měsíce, všude v krámech nával lidí, aut v provozu taky hafo, nezaměstnaný jsou převážně nemakačenka, co by šli tak jako tak, nebo sezónní pracovníci, takže nic vyjímečnýho a krizovýho bych řekl. Bublina je to ale pěkná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...