Přejít na obsah

Servisy Mercedes-Benz v ČR


karlos3

Doporučené příspěvky

Ne ne,nemám...objednal jsem je v druhé půlce října a řekl mi že výroba už to bude na 100% 2009 a že předání vidí tak na konec února max.začátek března,tak uvidim...

Zrovna min.týden si pořídil známej co jezdí pro jeden Pražský hotel už taky A6-FL(skladovku) akorát že 2.0TDI-CR,ale teda v pěkné výbavě,tak jsem si do toho vlezl a pěkně jsem se už nachtivil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

To netušim,OII a i před tím Passaty jsem měl vždy do 2.měsíců a na tohle už čekám šestej měsíc....Ale už je to na dohled...zrovna ve čtrvtek mi volal prodejce že tu ve 3.0TDI tam akorát přivezl kamion a ty dvě 2.7TDI budou přiveženy během př.týdne..už je maj v nějakém mezi skladě......pak už jen převod peněz a počítám že ten přespřístí týden už budou všechny doma....Ale trvalo jim to po čertech dlouho.....On mě ale na to už ten prodejce upozorňoval když jsem je objednával,že kdybych chtěl A6 v základu např.z 2.0TDI,tak neni problém jí mít max.do 3.měsíců doma,ale pokud je to auto ve výbavě a z V6TDI,tak to min.trvá těch 5.měsíců.

Pořád jsem na to líp než když táta čekal před pár lety na svojí Mazdu6...Objednával jí tehdy začátkem Září a vyzvedával jí až koncem Dubna dalšího roku,což bylo pro něj úmorných 8.měsíců.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...