Přejít na obsah

Symphony a Maxidot


Doporučené příspěvky

Dobrý den!

Ukradli mi z Octavie origo rádio Škoda Symphony CD. Tak jsem na inzerát koupil to samé, aby mě to fungovalo i na Maxidot. Rádio hraje bez problémů, akorát nevím, kam mám připojit ty dva dráty co vedou z Maxidotu do rádia.

Může mi někdo poradit, na které výstupy z autorádia to mám připojit?

Díky moc za informace.

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je stejne cislo na radiu jak na tom predchozim ? Jake ma cislo ?

1U0 035 156 D, E nebo F - tohle jsou CAN verze; pokud by to bylo napr. A, B a C je pro 3drat

Jelikoz mluvis o dvou dratech , tak to asi bude CAN. Doufam, ze sis koupil to nove radio v CANove verzi ?

CAN patri na piny 8 a 9 na tom 20 pinovem velkem konektoru.

Pak je treba se jeste pripojit do radia pres diagnostiku a nakodovat jej aby se zobrazovaly stanice na maxidotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to presne jak pise - dolezelk - mi se stalo to same a ten zelený konektorek zustal v radio co ukradli a jen mi trceli 2 draty. Pres kluky tady na foru se mi to podarilo dat dohromady. Jsou to presne ty piny 8 a 9 a ted jeste musis dat ty barvy dratu spravne - a to, oranzovo-hnedy = pin 9, oranzovo-fialovy = pin 8. Ja jsem koupil radio kde byl stitek utrzeny tak nevim zda je za ciselnym kodem pismeno F,C,D.... ale jak jsem napojil ty dratky do konektoru a pak pripojil to radio tak vse funguje normalne a i na maxiku se hned zobrazovaly udaje + multifunkcni volant jede taky a nemuselo se nic kodovat. Tak at se ti to podari spravit a vse Ti funfuje jak ma. Tem ku..vam sekat ruce a verejne at je to odstarsujici pro ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď.

Podívám se na to a zkusím to zapojit.

Tomas

je stejne cislo na radiu jak na tom predchozim ? Jake ma cislo ?

1U0 035 156 D, E nebo F - tohle jsou CAN verze; pokud by to bylo napr. A, B a C je pro 3drat

Jelikoz mluvis o dvou dratech , tak to asi bude CAN. Doufam, ze sis koupil to nove radio v CANove verzi ?

CAN patri na piny 8 a 9 na tom 20 pinovem velkem konektoru.

Pak je treba se jeste pripojit do radia pres diagnostiku a nakodovat jej aby se zobrazovaly stanice na maxidotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za radu.

Ještě dnes to zkusím připojit.

Tomas

Je to presne jak pise - dolezelk - mi se stalo to same a ten zelený konektorek zustal v radio co ukradli a jen mi trceli 2 draty. Pres kluky tady na foru se mi to podarilo dat dohromady. Jsou to presne ty piny 8 a 9 a ted jeste musis dat ty barvy dratu spravne - a to, oranzovo-hnedy = pin 9, oranzovo-fialovy = pin 8. Ja jsem koupil radio kde byl stitek utrzeny tak nevim zda je za ciselnym kodem pismeno F,C,D.... ale jak jsem napojil ty dratky do konektoru a pak pripojil to radio tak vse funguje normalne a i na maxiku se hned zobrazovaly udaje + multifunkcni volant jede taky a nemuselo se nic kodovat. Tak at se ti to podari spravit a vse Ti funfuje jak ma. Tem ku..vam sekat ruce a verejne at je to odstarsujici pro ostatni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nepochodil. Na radiu je C a když ty dva kablíky připojím na konektor 8 a 9, tak to fakt nic nedělá.

Co teď s tím? Jak to připojit, když radio není CAN?

je stejne cislo na radiu jak na tom predchozim ? Jake ma cislo ?

1U0 035 156 D, E nebo F - tohle jsou CAN verze; pokud by to bylo napr. A, B a C je pro 3drat

Jelikoz mluvis o dvou dratech , tak to asi bude CAN. Doufam, ze sis koupil to nove radio v CANove verzi ?

CAN patri na piny 8 a 9 na tom 20 pinovem velkem konektoru.

Pak je treba se jeste pripojit do radia pres diagnostiku a nakodovat jej aby se zobrazovaly stanice na maxidotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

holt sis koupil spatny radio :(

To znamena:

T32b/30 z maxidotu na T20b/8 radia

T32b/31 z maxidotu na T20b/9 radia

T32b/32 z maxidotu na T20b/10 na radiu

Pak je treba se pripojit na CAN gateway vymazat zavady a provest reset.

Nesledne do budiku a vymazat chyby a opet reset.

Pak do radia a nastavit kodovani aby to vypisovalo na maxidot

Pak na 30 sekund vypnout zapalovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...