Přejít na obsah

Rucna brzda-ostava viset


Piaggio

Doporučené příspěvky

Neviete co sposobuje ,ze mi ostava viset rucna brzda?

Normalne odparkujem a zabrzdim.Ked Idem z autom tak na 2-3 den tak mam pakne akoby prilepene.

Musim cukat sem a tam aby sa to odlepilo.Ale aj tak mi potom pakne dru o bubon a ten je potom po 10-20 km

dost teply.Co robit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to tam prihrdzavene, bud pakne na sroboch alebo mozu to byt aj lanka, ak sa do nich dostala voda, daj dolu koleso, stiahni bubon a postrekaj to WDckom alebo namasti vazelinou, pripadne aj pakne mozes vytiahnut a premazat ich na tych kolikoch, na ktorych drzia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prihrdzavene na sroboch sa mysli ten nit na jednej pakni ako je to na obrazku kde je sipka?

Mal som to pred rokom komplet rozobrate (okrem lanovodu ten som nepozeral) ale hadam som to poskladal dobre a neni som

si isty si ten klin co vymedzuje volu na pozici 2 ma byt tym vybezkom smerom k autu,ked sa to nahadzuje/

post-722-1234143053_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam skusenosti s lepenim rucnej pricom sa to u mna prejavuje presne tak isto ako u teba, ze mi to zacne robit tak kazde 2 roky. u mna su to zaspinene pakne- ja to vzdy rozoberiem ocistim technickym benzinom a jazdim zasa daje. a hej tiez prestreknem tie srobiky a to co sa tam pohybuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby sa to len zasiekalo to mi nevadi,ono to vzdy dako povoli.Najhorsie je to ze pakne ostanu vyvesene a mne sa prehrieve bubon a co je podstanejsie dere sa oblozenie.

Dalsia dost neprijemna vec,ze nemozem nastelovat rucnu aby brzdila hned od zaciatku ako ju taham.Najprv nic a potom az ku koncu zabera.

Skvor podozrievam,ze som tam daco zle zlozil ale kontroloval som to a je to inak aj blbovzdorne vyhotovenie.

Ked sa prijemne otepli tak to komplet pozrem az z lanovodom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak bol to ten nit na pakni ako ukazuje sipka.Dik za tip.

ono nie ze to LEN treba nastriekat ale treba to najprv zdemontovat (mne to tiahlo za ktore taha lanko islo dost tazko)

a potom dnastriekat a DOBRE rozkyvat aby sa to vycistilo a namazat.

Lanka sli ako nove s tymi som nerobil nic.

Kolko tis km vam vydrzali pakne???

post-722-1236628575_thumb.jpg

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...