Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Umíte někdo poradit jak nahrát novej soft do Parrotu ? Můj neumí česky, mám tam verzi 2.11b. Na netu je verze 2.11d, která obsahuje češtinu,ale nevím jak to flashnout do Parrotu. Už jsem zkoušel dva booky s bluetooth, ale nedaří se mi nastavit komunikační porty. Nevíte někdo jak to nastavit ?

Ahoj, jestli si z Prahy, tak ti to flashnu.

  • Autor

Bohužel do Prahy to mám skoro 5 hodin cesty, ale když víš jak na to, tak poraď ?! Mluvil jsem s dovozcem a ten mi řekl že musím do autorizovaného servisu, že mi to tam udělaj za tři sta a že mi neporadí že by jako porušil etiku Parrotu nebo co. Bral to moc odpovědně.

Mužeš si to udělat v pohodě sám. Stačí si stáhnout ze stránek Parrotu sw Parrot update tool, v nastavení bluetooth zařízení v notebooku zjistit jaký COM port se emuluje a ten pak zvolit v tom programu Parrot. Jo a myslím že v 3200 se musí ještě v menu povolit aktualizace přes bluetooth.

  • 9 let později...

Čau lidi koupil jsem si auto a je tam taky tohle hensfree ale předešli majitel chtěl smazat kontakty a povedlo se mu smazat část programu Tedka tam jde žádat pouze 3 místní kód.

Myslíte že když bych aktualizoval program tak by běžel jak má.

Na stránkách parrot jsem si stáhl ten program. Ale když si přes ten program stáhnout aktualizaci v češtině tak mi to hlásí chybu ze servem. Nevíte co stím nebo musím k někomu kdo tomu rozumí.

 

Předem děkuji za odpověď

Musíš k někomu kdo tomu rozumí, musí se přehrát software v displeji, odkud jsi? V Praze ti to udělám.

Jsem z chomutova a něco pobliš kdo by mi to udělal není.

Díky

A dáš mi na sebe kontakt až pojedu do prahy tak bych se zastavil pokud nikdo poblíž není.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.