Přejít na obsah

Autorádio s DVD, TV, GPS do Fabie II, Octavie II, Roomster


Doporučené příspěvky

Zkusím tady odpovědět na oba příspěvky. Takže autorádio vcelku je v angličtině, SW na navigaci lze nainstalovat iGO nebo TomTom a to samozřejmě i lokalizovanou verzi. Tato verze podporu maxidotu nemá, bude ji mít vylepšený model ve stejném designovém provedení ovšem za vyšší cenu. Modul pro ovládání rádia tam připojit lze, BT HF nekomunikuje (toto autorádio ale má vlastní BT). Parkovačku můžete napojit bez problémů, rádio má na ni připravený vstup. Rozlišení displeje je 480x234

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tomto radiu sa na fore pisalo pomerne dost .. a je to podla mna ten isty vrak ako rockdale. :)

Aha, tak to velmi nerad slyším. Jaké jsou tedy zkušenosti uživatelů tady na fóru? Já jsem měl za to, že ten model je dobrý jelikož jsem prodal celkem dost kusů a ohlasy lidi co si je ode mně koupili byli celkem kladné. Má to rádio pravděpodobně své mouchy ale pamatuji si, co říkal jeden zákazník, že v porovnání s origo škodováckým rádiem za 80 táců toto je absolutní vítěz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to vcelku zajímavě, ale:

- napojení na MAXIDOT bude chybět

- vestavěné HF bude chybět

- zmiňované rozlišení je jiné než v e-shopu

Spíš jsem zvědavej na ten další model, ale v tomhle světle mi Columbus nebo Bolero + externí navi přijde jako lepší volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to velmi nerad slyším. Jaké jsou tedy zkušenosti uživatelů tady na fóru? Já jsem měl za to, že ten model je dobrý jelikož jsem prodal celkem dost kusů a ohlasy lidi co si je ode mně koupili byli celkem kladné. Má to rádio pravděpodobně své mouchy ale pamatuji si, co říkal jeden zákazník, že v porovnání s origo škodováckým rádiem za 80 táců toto je absolutní vítěz.

no napriklad tu sa o tom nieco pise . . http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=51754

No a ten zakaznik co tvrdil ze je to lepsie ako original bol asi zaslepeny. Uz len kvalita obrazu je niekde uplne inde.

Dalej . .autoradio v anglictine ? original je v aj v cestine .. a vie si prepnut jazyk podla nastavenia auta . (maxdotu) ktory samozrejme spolupracuje,atd. .

tv tuner neviem ci je vyhoda kedze je len analogovy skor nie.

vyhodu vidim v moznosti pripojenia parkovacej kamery bez nutnosti dokupovania dalsich modulov ..

a celkovo dizajn tohoto radia je uplne inde ako original . .ale niekomu sa moze pacit no . .to je len moj nazor. .

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Arts: Líbí se mi to. Vypadá to designově dobře, funkčně taky, ale... Čert ví, kde bude realita a jaká bude kvalita v reálu. Mám zkušenost s mobilními telefony podobného typu. Asijská výroba, nabitý funkcemi, naprostá špička, v reálu totální a nepoužitelný sra*ky. Obávám se, že tohle bude to samé.

Nicméně budu rád, pokud mě někdo, kdo má s tímto praktické zkušenosti, vyvede z omylu. Pak budu uvažovat o koupi.

Tak jsem si prošel všechny čtyři nabízené modely pro vozy Škoda. Už jenom to, že úvodní popis je u všech stejný a všechny mají "více funkcí než originální Škoda model nejvyšší řady za cenu přes 80.000,- Kč!" na mě nepůsobí zrovna solidním dojmem. Neviděl jsem nic od Škody, co by stálo 80 000 Kč. Do OII stojí Columbus dle ceníku 50 700 Kč, ale realita u prodejce bude jiná.

Nehledě na to, že ve specifikaci se píše o rozlišení 1440x234pix a u navigace už jen 400x234pix. Tak kde je pravda? Pokud to má rozlišení jen 400x234pix, tak to nebude žádná sláva. Plus mínus podobné mám na mobilu a to je jeho displej várazně menší.

Prostě tomu nevěřím. Působí to na mě podivným dojmem.

Nejlépe na mě působí ten moslední model, ale za 18 tis? To už si radši koupím Columbus a bude plus mínus o max. 5 tis. dražší. Pokud to bude cenově na úrovni Bolera, max. 8 000 Kč, tak to bude stát za úvahu.

Editováno: , autor: marcush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...