Přejít na obsah

trapas


TomasB

Doporučené příspěvky

Na tyhle koniny existuje velice jednoduchej recept. Platit předem. Tady to funguje bez problémů, slyšel jsem že to funguje i na západě (Francie), tak proč ne v ČR? Akorát to chce trochu odhad, je dost blbý, když to neodhadneš a zaplatíš si o deset litrů víc... :)

Nene, tak to nefunguje: třeba v US vložíš do tankomatu kartu, vezmeš pryč a až když vrátíš zpět pistoli, tak se provede platební transakce podle toho kolik natankuješ.

U nás už jsou tankomaty taky - v Průhonicích je celá taková čerpačka a třeba ICOM v Jihlavě má taky něco podobného - kolik litrů si zvolíš a zaplatíš, tolik Ti to dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak i já odjel bez placení.tankoval jsem ráno asi ve tři hodiny a měl toho dost.jdu platit a tam u kasy bývalá spolužačka ze základky.a tak jme dali kafíčko,zákusek a kecali.já pak odjel a nezaplatil.jěště,že jsem jí nechal číslo na mobil.ráno v 8h telefon,že prý jí neseděla kasa a pak šéf přišel na mojí maličkost.tak to zaplatila a já to pak měl o večeři dražší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se na benzince stal trochu jinej trapas o kterym sem si myslel že se mě jako "těžkymu chlapakovy" nemůže stát .... :D ...stalo se to hned první den co sem měl fabku a přijel na pumpu vzal jsem kliček a ejhle chlapak neuměl otevřít nádrž... :D ....po deseti minutách cvíčení sem sklopil hlavu a se staženým ocasem sem musel požadat kolemjdoucího evidentně i dost dobře bavícího chasnika co zevloval u kompresoru..... :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to něco podobnýho jsme řešili, když si máti koupila oktu...prostě nám nešla do nádrže strčit pistole, ani za boha tam nevlezla. Byl to náš první nafťák a jak se člověk na novým vždycky bojí, aby něco nepokazil, tak sme taky museli jít požádat pána co tankoval vedle do oktávky o radu. Evidentně byl trošku zaskočenej, možná si myslel, jestli si z něj neděláme srandu, ale strčil nám to tam. Asi to chtělo víc zabrat andílek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se mě stalo také, přiřítil jsem se na pumpu s funglovkou Peugeot 407CC bez značek a ted jsem začal hledat, to tlačítko na otevření nádrže a ono nikde, 10 minut čučení po kabině, vystoupení, koukání pod palubku, na práh na sedačku, dokonce jsem i sklopil sedačku, no prostě na posrání nikde nebylo a víčko nemělo výkroj na prst, řikam to je v prdeli, pumpařky už si se mě dělaly srandu a pak jsem na to přišel, zatlačit na víčko a bylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že jde o docela běžný jev, nejprve hledáš, nevíš, potom si nervózní, že jsi tak blbý a slepý a potom jen čumíš, jéjej takových situací znám z vlastní zkušenosti,,

příklad: přijedu na pumpu, natankuju, jdu zaplatit, vše OK, vrátím se k autu a kde mám kurva klíče, prošacuju se jako bych se chtěl sám objímat a sebepomilovat, potom jdu zpět ke kase, tam čumím jako idiot a pořád nikde nic, nakonec se zeptám pumpaře jestli neviděl někde moje klíče od mergla a on mi řekne, ne neviděl, ale co to držíte v ruce za klíče? A já jak debil se omluvím a jdu s klíčema v ruce k autu a odjíždím. prostě ztřeštěný hňup, který neuvažuje logicky a jančí .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...