Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Bud v klidu, ja na to jen koukam, ale nijak to nezeru. Kazdopadne lonska sezona byla proste traga to nam nevymluvis ;)

no az na vyjimky to bylo trochu nudnejsi ale ne jako za dob Schumachera kdy to bylo jeste nudnejsi...kazdopadne jestli budou dalsi zavody aspon takovy jako ten prvni tak se zlobit nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět nic moc, ke konci by bylo hezký, kdyby LH dojel JT a ještě se pokočkovali o to 4. místo, možná i hranáč kdyby se dokázal dostat vedle Webera, by znamenalo nějakou akci...

Mám radost za bednu pro KR, RK a i Koviho, jinak ale opravdu nic extra závod, směju se, jak Japonci drží basu a svorně jistí ocas závodu...klukům to jde očividně víc jezdit bokem ( tam ovšem :worthy ), než v F1. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět nic moc, ke konci by bylo hezký, kdyby LH dojel JT a ještě se pokočkovali o to 4. místo, možná i hranáč kdyby se dokázal dostat vedle Webera, by znamenalo nějakou akci...

Mám radost za bednu pro KR, RK a i Koviho, jinak ale opravdu nic extra závod, směju se, jak Japonci drží basu a svorně jistí ocas závodu...klukům to jde očividně víc jezdit bokem ( tam ovšem :worthy ), než v F1. ;)

P2M: Chvíli mi trvalo než jsem si představil jména za těmi monogramy... :palec2: ty jsi šifrař, či co?

Nick Haidfeld měl docela smůlu po startu, ale zase bez chyby.

Závod nic moc, jen, že se to za F. docela vyrovnalo McLaren, BMW, RedBull, Toyota.

Nesedí mi ten nový komentátor, a ta jeho několikrát opakovaná hláška o strartovních slotech, bože kdo ho tam protlačil... fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M: Chvíli mi trvalo než jsem si představil jména za těmi monogramy... :palec2: ty jsi šifrař, či co?

Nick Haidfeld měl docela smůlu po startu, ale zase bez chyby.

Závod nic moc, jen, že se to za F. docela vyrovnalo McLaren, BMW, RedBull, Toyota.

Nesedí mi ten nový komentátor, a ta jeho několikrát opakovaná hláška o strartovních slotech, bože kdo ho tam protlačil... fuck

Taky jsem si to s tím komentátorem řikal. Má sice přehled, ale ten jeho vyplašený hlas. To je hruza. Ještě , že tam s ním byl Pavel Turek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak musím složit poklonu Ferrari, fakt otřídu lepší vozyx než zbytek, ale radost mi dělá pan Massa, který před začátkem sezóny mluvil o tom, jak se ukáže kdo je jaký pilot, že teď už za nikoho nebude elektronika nic dělat. No pan velkohubý by už měl jen držet hubu a snažit se dotlačit tu káru do cíle. A jak jsem psal, na začátku sezóny, tak se to vyplňuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...