Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
jj ten si to zasloužil Hami bude mít ještě příležitostí dost...ale stejně někdo přijde s tím, že Kimiho Masa pustil, že se v boxech schválně zbrzdil

No popravdě to tak asi bylo, ale který tým by to tak neukočíroval?

No ono v tréninku taky nebylo fér když Hamilton zbrzdil Kimiho při výjezdu z boxů...

No a mazánek Hamilton, zase bez trestu. A to mi byl tak sympatický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten si to zasloužil Hami bude mít ještě příležitostí dost...ale stejně někdo přijde s tím, že Kimiho Masa pustil, že se v boxech schválně zbrzdil

No popravdě to tak asi bylo, ale který tým by to tak neukočíroval?

No ono v tréninku taky nebylo fér když Hamilton zbrzdil Kimiho při výjezdu z boxů...

No a mazánek Hamilton, zase bez trestu. A to mi byl tak sympatický.

jj to je fakt no, ale podle mě taky ty poruchy Hamiltona nebyly dnes nahodilé to samé i minule, že is nikdo nevšiml, že má už ojetý gumy a nechali ho jezdit dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten si to zasloužil Hami bude mít ještě příležitostí dost...ale stejně někdo přijde s tím, že Kimiho Masa pustil, že se v boxech schválně zbrzdil

No popravdě to tak asi bylo, ale který tým by to tak neukočíroval?

No ono v tréninku taky nebylo fér když Hamilton zbrzdil Kimiho při výjezdu z boxů...

No a mazánek Hamilton, zase bez trestu. A to mi byl tak sympatický.

jj to je fakt no, ale podle mě taky ty poruchy Hamiltona nebyly dnes nahodilé to samé i minule, že is nikdo nevšiml, že má už ojetý gumy a nechali ho jezdit dál

No ono dnes nazývat sport sportem je asi hovadina. Samé intriky, doping, špionáž, ...

On se mohl Hamiltonovi klidně někdo nabourat do softu...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda letos F1 zanedbal,ale co vim, tak ty Hamiltnovi gumy byly pekne blby tah. At uz se jednalo o taktiku nebo podvod na staj ci jezdce. Prece kazdemu muselo byt jasne, ze je to o drzku. Jinak jsem drzel palce Rubencovi B.,ale to v dobe kdy jezdil jako dvojka vedle Schumiho. Letos me to bylo celkem jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kimimu jsem to moooc pral uz 2x mu to tesne uteklo a ted kdyz k tomu mel defakto nejdal tak to konecne vyslo...

jsem zvedavej na Hamiltona pristi rocnik a taky na to jak to cele dopadne ohledne vseho co se tyka Alonsa

Jojo Kimi je borec, to se musi nechat. Sice sem pral Hamiltnoj, ale hned po nem Kimimu, takze to nedopadlo tak spatne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ. Kimi a červený vyhráli což je dobře. Akorát doufám,že se to ještě nebude měnit

To by byl hnus. Je jasné, že McLaren udělá co půjde, ale proč se míchat kvůli studenému benzínu do boje o titul, který prostě Hamilton nezvládl. Kimi a Felipe jeli přesně to, co bylo třeba a přijít o titul u stolu v kanclu by nebylo fér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ. Kimi a červený vyhráli což je dobře. Akorát doufám,že se to ještě nebude měnit

To by byl hnus. Je jasné, že McLaren udělá co půjde, ale proč se míchat kvůli studenému benzínu do boje o titul, který prostě Hamilton nezvládl. Kimi a Felipe jeli přesně to, co bylo třeba a přijít o titul u stolu v kanclu by nebylo fér.

Přijde mi ten sport jako čím dál větší svinstvo - už dávno nerozhodují o pořadí schopnosti, ale peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je dnes v každém odvětví sportu docela na blití, teda na vyšší úrovni.

Lidi co si domluví jen tak pro zábavu mančafty a pak soutěží, tak to jsou opravdoví sportovci, ale ti špičkový... :ble

Vemte si třeba cyklistiku, samej doping, těžký prachy v preparátech na zabránění detekce zakázaných látek.

Dnes je doping o tom, jakýho máš šamana a hlavně k jakým prostředkům máš přístup. Prostě zobou všichni, ale jen když terapeut udělá chybu v načasování a ve složení protilátky, tak to praskne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...