Přejít na obsah

kontrolka oleje


Doporučené příspěvky

Prosím vas,mužete někdo poradit,jak deaktivovat kontrolku oleje po jeho výměně?Vím,že musím podržet čudlík na budících,otočit kličkem a objeví se service oil,pak dat čudlík do prava a misto oil se objeví 3 čárky,ty 3 čarky musím prý nějak potvrddit,aby ta kontrolka přestala vřiskat,víte někdo jak???Díky!


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a furt je na displeji OIL nebo INSP?

No,podržím kolík,otočím klíčkem a objeví se service oil...pak dám kolík do prava a objeví se 3 čárky!Pak nevím co dál,tak jen vypnu zase kliček,ale pak jak nastartuju a jedu,znova začne kontrolka oleje blikat a vřískat! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolka oleje začala blikat a pipat ve středu,proto jsem zkontrolovala měrkou olej a bylo ho málo!Včera jsem olej komplet vyměnila,nalila nový a pote kontrolka ale nepřestala blikata a pípat,prý se musínejak deaktivovat na tom displeji,dopracovala jsem se ke 3 čarkam,ale pípa a blíka stale!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolka oleje začala blikat a pipat ve středu,proto jsem zkontrolovala měrkou olej a bylo ho málo!Včera jsem olej komplet vyměnila,nalila nový a pote kontrolka ale nepřestala blikata a pípat,prý se musínejak deaktivovat na tom displeji,dopracovala jsem se ke 3 čarkam,ale pípa a blíka stale!Jednoduše,po té výměně oleje nepřestala blikat a pípat červená kontrolka oleje!s displejem nikdy problém nebyl,přes ten displej,prý se jen ta kontrolka vypne!!tak jsem se dostala na displej,dala 3 čarky,ale kontrolak oleje poté blika a pipa zase!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole,konec srandy!Včera jsem proste vyměnil olej,poté,co mi před včerem začala na přistrojovce signalizovat kontrolka!olej jsem si menil vždy sám,a jsem vyučený automechanik,takže jsem nic neposral!Jen nepřestala signalizovat ta kontrolka a já který jsem se učil ještě na starých vracích,nevím,jak jí vypnout!Pý přes ten displej a 3 čárky,jenže kontrolka signalizuje stále a Daruška je moje přítelkyně,která se zde zaregistrovala včera,když se snažila vyhledat nějakou radu,jak tu kontrolku vypnout!Sorry. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klid

v prvé řadě necituj pořád poslední příspěvky, nebo dostaneš varování od adminů

za druhé jsem rád že jsi uvedl jak se věci mají s výměnou, že tuhle variantu můžeme vyloučit. Nicméně pořád jsi neodpověděl jak je to s tím displejem, páč blikající kontrolka s tím nemusí vůbec souviset. Nevím jak u strších ročníků fábií, ale na mé mi nikdy v souvislosti s výměnou oleje tedy blikajícím OIL na displeji nesvítila ani neblikala za akustického doprovodu kontrolka mazání, takže nejsem skálopevně přesvědčen že to blikání a pípání souvisí s inspekcí.

takže bliká i nadále OIL na displeji? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tú kontrolku s konvičkou nevypneš čudlíkom na nulovanie denného počítadla.

Ja by som išiel na VAG a načítal závady. Ak ti bliká kontrolka, niečo ti to vyhodí.

Takto od stola, len tipnem buď zanesený koš olejového čerpadla, príp. olejové čerpadlo KO.

EDIT: :-) Malta bol rýchlejší. A čidlo to samo, že tiež môže byť. Preto VAG

Editováno: , autor: Lukynoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klid

v prvé řadě necituj pořád poslední příspěvky, nebo dostaneš varování od adminů

za druhé jsem rád že jsi uvedl jak se věci mají s výměnou, že tuhle variantu můžeme vyloučit. Nicméně pořád jsi neodpověděl jak je to s tím displejem, páč blikající kontrolka s tím nemusí vůbec souviset. Nevím jak u strších ročníků fábií, ale na mé mi nikdy v souvislosti s výměnou oleje tedy blikajícím OIL na displeji nesvítila ani neblikala za akustického doprovodu kontrolka mazání, takže nejsem skálopevně přesvědčen že to blikání a pípání souvisí s inspekcí.

takže bliká i nadále OIL na displeji? ;)

Já jsem ale uplně klidný.Ale jak to nemám citovat,já dám vždy jen odpovědět a ono to tam prostě je...?!Hele,před včerem začala blikat a pípat červena konvička,kontrolka oleje,tak jsem včera olej vyměnil,ale poté ta červená konvička signalizovala stále,s displejem nikdy problém nebyl,ale kolega mi poradil,že se mam dostat do toho displeje a dat tam ty 3 čarky a tíi,že prý tu červenou konev vypnu,aby už nesignalizovala!3 čarky jsem dal ale konev stale signalizuje,tak mi ten kolega řikal,že ty 3 čarky se jeste asi musí nějak potvrdit,ale že už si sám nepamatuje jak... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,v tom autě opravdu bylo málo oleje,když začala konec pípat a blikat,proto pochybuju,že je to nějaká jiná závada a kolega automechanik povídal,že tu konvu musim deaktivovat přes ten displej...neni nic s čidlem,ani čerpadlem,jen nějak musim tu konev vypnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...