Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Bohužel máš pravdu.Michal tam předvedl tu černou leštěnku přímo na černou metalizu...a nahlodal mě :feve: Sám jsi viděl jak ten můj lak je dojebanej :aggressive: pořád si řikám jestli má cenu zkoušet to nano.Škoda žes neměl rozdělané balení toho nana na odzkoušení pro změnu na jiném mistě auta.Tys dostal novou várku?

A kdybys viděl v akci ještě mojí červenou :smich:

Co to měl ten Míša, Sonax??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele, ještě jeden takový dotaz pro ty co byli na ŠH:

Bylo tam všechno tak 100% perfektní, jenom já sem mimo, nebo tam bylo několik věcí co by se daly - mohly - měly udělat jinak?

Já sem byl myslím spokojenej a co sme potřebovali, to se nám nakonec dostalo - elektrika, lavice, prostor a nakonec sme i přespali, takže za mě OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě vyloženě deptala "rychlá obsluha" v hospodě, samozřejmě, mohl jsem si vzít jídlo s sebou, taky teda kafe apod., což se mi nechtělo tahat,

"vystoupení" toho vola na tříkolce nehodlám komentovat, páč poslední co mě u něj dostalo, když po odjezdu kempujících holanďanů (údajně kvůli akci a hluku) chtěl proplatit ušlou tržbu (2.500,-), což mu samozřejmě nikdo nedal, tak to musel někde nahonit,

co se týká ubytování, tak nějak nerozumím, proč si připlácet za topení, normální je mít služby v ceně,

ale to je pár věcí, které mě sice vadí, ale dokážu se přes ně přenést a myslet si něco o ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...