Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

kazdej to dado nebere tak povrchne jako ty...nekdo ma svoje auto opravdu rad a souciitii sniim :D me by srala i mala tecka na laku...a pocit ze me to ted nekdo naborii..rad by jsem nebyl

Nic proti tobě (víš jak) ale tohle je pro mě divná záležitost..

Auto mám sice taky jako srdcovku, ale.. je to kus plastu, železa, barvy.. je to spotřební materiál !! ne nedělám si prdel, mám dojem, že podle zákonů je auto spotřební věc..

Akdyž to hodně přeženu.. se mám jít zabít proto, že mi někdo něco udělal na autě.. snad ne.. (přirovnání k sordcové záležitosti, v jiné oblasti takoví lidi jsou, že.. ale to je už mega extrém).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ze by se nekdo sel zabiijet o tom mluviis jenom ty.... :D to moc prehanis...spis to cloveka rozhodi takova vec...vis jak...a jesi ne me je to v celku sumak..kazdej je nejakej ze jo,..taky sem tukl,taky sem se mlatil do hlavy a auto me tejden stalo v servise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luky já ho nemám jako spotřebák.. já ho jako jiní neodepisuju, neamortizuju, nedám si to do daní.. :(

Kdyby tomu tak bylo, nechcu to auto vidět lol:smich:lol jediné co si musím nechat a budu si za tím stát je, že ho šetřím ! a je to pro mě prvek pro přepravu z bodu A do B, ale kdo mě zná to jistě moc dobře ví..

Každopádně nevím co mi tam dělá teda ten vejfuk :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo, "promáčkl" jsi to :D a to je dosti dostatečná změna oproti výrobě :p není to prostě už netknutý.. a ani jeden nevíme co uvnitř, mrda to byla krutá :smich: čekal sem proražený dvěře lol každopádně su zvědavej esli si toho všimli v servise esli ne, dostanou mega sprda :D :D :D

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hypoteticky, by k tomu mohla byt prizvana policie i pozdeji, nejakej likvidator se nasere, ze by to auto co vlitlo do tebe dopadlo lip kdybys nemel tazny, ktery tam nemelo co delat a uz se vezes. Nikdy nevis kam az se to dostane. Jinak hypoteticky by to mohlo ohnout treba to tazny nebo neco vyrvat neco na spodku, ty novy odpojovaci tazny jsou celkem dlouhy takze solidni paka, ale neznam mechanisnus uchyceni takze taky mozna kecam blbosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...