Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Právě když budeš mít na účtu milión, tak tím spíše se budeš ptát na slevy aby jsi ho měl co nejdéle. lol

Jasně, ti co jsou za vodou tak nějakou slevu 50-70t na autě neřeší, i když možná opak je pravdou.

Protože takový ti největší boháči jsou i největší skrblíci.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši....

K těm slevám.....kdybych byl takovej haur že bych si neřekl o větší slevu při nákupu A6,tak jsem na všech třech zaplatil o 870.000kč víc......zprvu prodejce totiž neřikal o slevě ani Ň....pak na otázku jaké dávaj zvýhodnění řekl že na toho 3.0TDI může dát -180.000kč a na ty dvě 2.7TDI po 100.000kč/ks,což je celkem 380.000kč....tak jsem handloval tak dlouho až mi ještě ten den odpol.poslal emailem zprávu že probíral mé konfiguarce ze šéfy prodeje a že finál.sleva by mohla být:

3.0TDI....-450.000kč

2.7TDI....-210.000kč/ks

suma sumárum celková sleva na tři auta 870.000kč.....za to se podle mě stydět rozhodně nemusim a musel bych být spíš blbej neříct si oní.

Neřikám že jdu do potravin a tam u kasy handluju za kolik mi nechaj rohlíky...to určitě ne,ale co se zbytku týče,tak se vždy cenu snažim zrazit nebo najít prostě tu nejlepší.....V mé branži to je jakbysmet a nevidim na tom vůbec nic špatného......Já když jdu každoročně na jednání na komerč.oddělení ohledně cen,tak tam semnou taky handlujou za kolik budu a nebudu jezdit....Dnes je prostě konkurence taková že pokud někdo ty slevy/zvýhodnění nenabídne,tak má pěška......

Brácha co dělá na leasingovce takového toho prostředníka mezi nimi a firmami řiká to samé....miliardové firmy a handrkujou se o každou kačku.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...