Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

NOhy jsou fakt tezke nabit. Makal jsem v posilce na nohy vsechno co slo,ale ze bych na nich neco nabral.... U vrchu si nestezuju,krom bricha,to je kapitola sama o sobe. TO me nejde uz vubec. mozna az zas zacnu sem tam jezdit na kole tak to pujde lip. ale dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Romčo, nevážil a ani semi moc nechce, ted jsem tomu moc nedal, fakt nebylo kdy o víkendu Obama, uterý, středa O2 Arena a po ranní v kanclu pak 6 hodin šlapat kolem aut a večer jet na kole či cvičit se mi fakt nechtělo, dnes něco vyplodím a ráno se zvážím jen tak, o víkendu plánuju úder na své tělesné tuky :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jééé..Romane dobré téma....tohle téma se mě bude líbit:-)teď v květnu to bude 8let takového toho amatérského cvičení...3-4 týdně a můžu říct že jsem vynechal jen párkrát,třeba o dovče a když jsem byl marod....ani nevím proč to táhnu dál...kolena bolej,rameno bolí....ach...takže už nějaké váhy taky netahám jak za mlada..jak píšete o váhách to není.tenkrát se člověk předháněl kdo dá víc třeba na ten bench...můj rekord je před 4rokama 165bench...te´d mám rýsovací trénink po zimě...měl jsem nějakejch 120kg:-)měřím 184cm....už pomalu padám na váze dolů...ale nejde to:-)rád se totiž najím...:-)))

pro Romaria:ty chodíš cvičit někam do pardubek??

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám, ale jak dlouho to chlapi udržím nevím, stará pořád něco o dítěti a nějakým dětským pokojíčku :D , když se mi nechce ven cvičím tady, chce to ještě nejaký závaží, ale je to naprd nohy pořádně nedáš, spadnout mi činka tak sousedi dělaj novej strop...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz jsem cvicil, mel jsem cca pul hodiny na kazdy sval v prubehu, do hodiny hotovo, 15 minut bricho a 15 steper nebo spinnovy kolo, 5-10 minut aerobni cviky, protazeni. Nekdy jsem mel naladu do hodiny byt v riti, proste jet s 10ti vterinovymi pauzami! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon: chlape držim palce, ať se ti to rychle zhojí...rameno a vůbec všechny kouby jsou pěkný svinstvo :feve: Testni ten wobenzin jak zmínil Marty, já nemám zkušenosti, ale cvičící - trpící kamarádi taky vychvalovali...tak snad zabere a pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...